SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie dla początkującego

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 217
siema, chciałem się zapytać czy są jakieś odżywki na masę, które można brać po kilku miesiącach stażu na siłowni przy diecie i czy warto?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
jak masz dietę dograną to nic na razie nie potrzebujesz
a z kreatyną jeszcze poczekaj kilka miesięcy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 217
chodzi o to, że nie mam "bogatej" diety i chciałem się wspomóc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402570
to jaka masz ta diete?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
rozumiem, że "nie bogata" czyli nie dostarczasz tylu składników odżywczych ile powinieneś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 217
nie będę tutaj się rozpisywał ponieważ jestem początkujący a sam dokładnej diety sobie nie ułożę.. poprostu dziennie jem sporo jogurtów, jogurtów ryżowych, warzywa, owoce, chlep razowy z miodem itp. makaron, pierś z kurczaka.
nie mam ustalonych na to godzin, ponieważ czasami się zdaża, że na ten czas nie ma mnie w domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1097
staraj się jeść co 2-3 godziny, tak jak już nie wiesz miej w posiłiku 30-40g b nie wiem może z 50węgli i z 15tłuszczu taki posiłek na oko. Co do odżywki na "mase" to gainer ja ci moge polecić:
PVL Mutant Mass
Trec Mass XXL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 217
dzięki wielkie za pomoc, a czy przy takim odżywianiu picie alko. (od czasu do czasu) bardzo szkodzi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402570
ustalonych godzin mieć nie musisz, ale z tego co piszesz jeszcze sporo pracy przed Tobą,
odżywki nie zastąpią Ci odżywiania a jedynie uzupełnia braki, to nie proszki o magicznym działaniu, z czasem się przekonasz się o tym
też to przerabiałem, skup się lepiej na ułożeniu prawidłowego jadłospisu i kase przeznacz na jego urozmaicenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
ciężko coś doradzić nie mając jakiś danych o Tobie
taka rozpiska nam nic nie daje
takie produkty może jeść 8 latek lub 70 latek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1097
Co do Alko możesz, to nie reaguje z alkoholem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rabittt - DROGA NA VALHALLĘ - GroundGame & Iron Horse Series

Następny temat

Nasycanie cm3 jak?

WHEY premium