SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie... z góry sory za to gdzie umieszczam , jestem nowy

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 355
tzn? miał być split i jest?!

Mały

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ile razu w tygodniu cwiczysz np plecy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 355
Chodzę na siłownie co drugi dzień jak pisaliśmy. NUTRIFARM pisał że kompromisem będzie gdy zrobie SPLIT, bo pisałem że codziennie nie jestem w stanie ćwiczyć jednak biegam w DNT, tylko czy od biegania nie schudnę za bardzo?! Nie chce tracić na masie:)

Mały

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ile razu w tygodniu cwiczysz np plecy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 355
Wg tego planu, który teraz próbuje splitem co drugi dzień wygląda to tak, że WTOREK - BARKI KAPTURY
CZWARTEK - KLATA TRIC
(dziś)SOBOTA- PLECY BICEPS
PONIEDZIAŁEK- BARKI KAPTURY
ŚRODA - KLATA TRIC
PIĄTEK - PLECY BICEPS
ITD.

Z tym, że dzisiaj próbowałem w SPLICIE PLECY I BICEPS jednak w ogóle mi trening nie podszedł, po plecach miałem już tak zmęczone ręce że ciężary były dużo mniejsze niż zazwyczaj a trening nieprzyjemnie męczący ... dużo lepiej wolałem sie skupić na samych plecach a biceps łączyć z tricepsem. Jaka rada specjalisty?



A kolejny mój problem to nogi i przedramie, też musze je gdzieś wcisnąć , do tewj pory był to osobny dzień treningowy a co dalej
...


Zmieniony przez - malolatx w dniu 2010-08-14 12:22:29

Mały

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
masz trening kazdej partii ciala raz na 6 dni
wg mnie to za malo

nie widze tez treningu nog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 355
Nogi i przedramie zrobie jak wcześniej jako oddzielny dzień treningowy.Ten trening musi teraz tak wyglądać ,że jest co drugi dzień niestety ze względu na sprawy osobiste w co nie bede sie zagłębiał;) Postaram sie ćwiczyć jak kiedyś, że miałem max 2 dni wolnego w tygodniu ale to tak od października jak sie uda:) jednak nie bedzie to proste ze względu na podjęcie przeze mnie pracy od września...Teraz ćwiczyłem klate i plecy jako jeden dzień i czułem dużo lepszą pompe niż wczoraj łącząc biceps z plecami, na biceps juz siły nie miałem szczerze mówiąc. Pytanie moje brzmi czy zmieni coś jesli np zaczalbym na treningach podnosic po ok 12-15 powtorzeń lzejszym obciazeniem ?

ps. pamiętasz sylwetke gościa z artykułu PERFECT BODY którą przesyłałem ? wiesz może jak sie nazywa?

Zmieniony przez - malolatx w dniu 2010-08-15 12:06:18

Mały

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 355
prosiłbym o odpowiedź;)

Mały

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
trening co drugi dzien nie stanowi problemu - wrecz taki polecam

z podobnym splitem w Twoim przypadku zgodzic sie nie moge (nie widze go jako optymalnego)

niestety nie znam nazwiska - sylweta super - fakt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 865
Wybaczcie Panowie, ze wtrace sie do dyskusji, ale jezeli komus nie chce sie ukladac diety, a ma kase na odzywki to proponuje wybrac sie do dietetyka, za 40-50zl, ulozy diete na dobre pare miesiecy z roznymi rozwiazaniami, bez "stalej" diety (ofc. rozwiazanie dla leniwych, bo na forum jest calkiem sporo artykulow na ten temat). Przynajmniej moj kumpel tak zrobil i nie narzeka, widac u niego spore zmiany po 3 miesiacach. :)

@Biniu, czekam na ten artykul. :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proporcje aminokwasów

Następny temat

t-shirt

WHEY premium