SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie... z góry sory za to gdzie umieszczam , jestem nowy

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 355
Wstępnie dziekuje za odpisy "Biniu" i "avic" . Ciesze sie że temat idzie do przodu. Hmm jeśli chodzi o wygląd, nie wydaje mi sie, to znaczy tak mysle ze 85 kg przy 177 cm wzrostu to jeszcze nie jest szczyt masy przy dobrej rzeźbie oczywiście. Myśle ze najpierw trzeba troche tej masy nabrac a pozniej bedziemy rzeźbić wszystko pokolei, trzeba mieć z czego rzeźbić. Myślałem tak jak napisał "Biniu" o kreatynce lub tej massacre i do tego dołączyć coś na mase jakieś białko lub typowy gainer, wtedy te aerobowe ćwiczenia by sie już chyba przydały jakieś bieganie, skakaneczka itp Bo niedawno skonczylem masówke i kolejna mogła by mnie troche zabić tzn kolejne kilogramy do utrzymania i to nie w formie okrąglego brzucha hehe Podsumowując co uwazacie żeby pociagnac jeszcze masóweczka i massacre z tym ze ostro naciskać na brzuch , nabrac te pare kilogramow jeszcze a poźniej zaczac to ubijać i rzeźbić ? Biniu widze ze masz dużą wiedzę wiec doradź ;) pozdrawiam

Mały

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Hmm jeśli chodzi o wygląd, nie wydaje mi sie, to znaczy tak mysle ze 85 kg przy 177 cm wzrostu to jeszcze nie jest szczyt masy przy dobrej rzeźbie oczywiście.

nie jest zle sadzac po zdjeciach
oczywiscie szczytu masy nie buduje sie krotkim czasie - zwrocmy uwage kiedy kulturysci nawet ci wspomagani osiagaja szczyt formy jesli chodzi o ilosc miesni (po okresie dojrzewania :D )


Myśle ze najpierw trzeba troche tej masy nabrac a pozniej bedziemy rzeźbić wszystko pokolei, trzeba mieć z czego rzeźbić.

kazdy ma inna filozofie i inny cel
dlatego wolalem abys doprecyzowal :D

Myślałem tak jak napisał "Biniu" o kreatynce lub tej massacre i do tego dołączyć coś na mase jakieś białko lub typowy gainer,

tylko ze odzywka wysokobialkowa to jakby piers z kurczaka a gainer przypomina ryz
a jak wiemy ryz rozni sie od piersi z kurczaka diametralnie
podobnie owe odzywki
poczytaj moje zalecenia - sprawdz z obecna dieta i sprawdz czego brakuje :D

wtedy te aerobowe ćwiczenia by sie już chyba przydały jakieś bieganie, skakaneczka itp Bo niedawno skonczylem masówke i kolejna mogła by mnie troche zabić tzn kolejne kilogramy do utrzymania i to nie w formie okrąglego brzucha hehe

aeroby powinny troch ograniczyc przyrost tluszczu, ale glownie o tym decyduje dieta - w Perfect Body poczytasz o mojej propozycji (nietypowej) na diete pod tym katem w mojej ocenie przydatna

choc jak podejrzewam nalezy miec pewne podstawy dietetyczne aby ja sprawnie wdrazac :D

Podsumowując co uwazacie żeby pociagnac jeszcze masóweczka i massacre z tym ze ostro naciskać na brzuch , nabrac te pare kilogramow jeszcze a poźniej zaczac to ubijać i rzeźbić ?

jesli masa to glowny cel - a tak piszesz - to tak bym zrobil - tragedii z poziomem tluszczu nie ma
ale odpowiedz moze na pytanie dodatkowe - jakie masz naturalne tendecje do lapania tkanki tluszczowej ?

Biniu widze ze masz dużą wiedzę wiec doradź ;)

staram sie - od wielu lat - to robic - a wiedza ? hmmm ciagle zbyt mala ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 355
Okej więc spróbuje odżywki wysokobiałkowej o której mowa była już na pierwszej stronie. A co polecasz jako dołączenie ? Jakiś konkretny suplement. Pociągne jeszcze troche treningiem na mase a pozniej trzeba pomysleć nad uwidocznieniem mięśni. Boje sie jednak ze strace na "wielkości" poprzez rzeźbienie, strace wage i dotychczasowy wygląd a chcialbym utrzymac i mase i zrobic godną tej masie -rzeźbe.

Mały

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 355
Prosiłbym też o rade co do brzucha, nie powiem bo męcze sie z nim juz długo, miliony powtorzeń brzuszkow jednak albo masa albo rzeźba, teraz chcialbym go troche uwidocznić, co polecasz ?

Mały

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 355
Kolejną jednak przykrą sprawą stały sie uwidaczniające rozstępy, wiem że to naturalna kolej rzeczy choć tez pewnie zależy od tego jaka kto ma skóre rozciągliwą. Pojawiły sie one na nogach-wewnętrzna czesc ud oraz okolice barkow i niestety tez zaczynaja sie pokazywac na tricepsie. Poki co tragedii nie ma ale prosilbym o polecenie czegos co je w pewnym sensie "zakryje" bo na utrate ich raczej nie ma szans. Dziekuje :)

Mały

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
A co polecasz jako dołączenie ? Jakiś konkretny suplement.

a w jakiej kategorii ?

Pociągne jeszcze troche treningiem na mase a pozniej trzeba pomysleć nad uwidocznieniem mięśni. Boje sie jednak ze strace na "wielkości" poprzez rzeźbienie, strace wage i dotychczasowy wygląd a chcialbym utrzymac i mase i zrobic godną tej masie -rzeźbe.

w sumie mimo blednej od wielu lat opinii trening ktory doprowadzil do rozrostu miesni bedzie swietnym treningiem ktory pomoze oszczedzic miesnie podczas redukcji

spojrz pod tym katem na swoj trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Prosiłbym też o rade co do brzucha, nie powiem bo męcze sie z nim juz długo, miliony powtorzeń brzuszkow jednak albo masa albo rzeźba, teraz chcialbym go troche uwidocznić, co polecasz ?

diete :D

a z cwiczen cos w tym stylu - http://www.fit-senior.com/acatalog/ABwheel_2.jpg 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Kolejną jednak przykrą sprawą stały sie uwidaczniające rozstępy, wiem że to naturalna kolej rzeczy choć tez pewnie zależy od tego jaka kto ma skóre rozciągliwą. Pojawiły sie one na nogach-wewnętrzna czesc ud oraz okolice barkow i niestety tez zaczynaja sie pokazywac na tricepsie. Poki co tragedii nie ma ale prosilbym o polecenie czegos co je w pewnym sensie "zakryje" bo na utrate ich raczej nie ma szans.

nigdy nie zglebialem tego tematu doglebnie
ale przyjrzalbym sie blizej Hialumax Duo™ - http://www.olimp-supplements.com/pl/index2.php?page=l_pr2&id_pr=228&alf=H&str=2&sh=1&ids=0 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mógłbym zaproponować Creapure Citrate - kretynka, która też ma dobre działanie jeśli chodzi o redukowanie tłuszczyku. widać, ze koledze zależy aby dalej robić mase, ale przy okazji troszkę tego fatu się pozbyć zwłaszcza z brzucha. także ta kreatynka fajnie by tutaj zadziałała. wiem, ze jest ona trochę chyba niedoceniana - ale mogę szczerze ja polecić!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 355
Biniu chodziło mi o dodatek czy Magna Power lub orogenix ALBO massacre 2 , co po prostu lepsze ;) I jaką dawke białka tego protein 100% proponujesz? Co do kółeczka do brzuchów to troche dla kobiet a na profesjonalnej siłowni sa maszyny typu siedząca i leżąca z ustawieniem obciążenia oraz po prostu leżąca z miejsce tylko na nogi do oparcia ewentualnie brama i drążek. PO nowym roku zadziałam z białkiem i zaczne wdrążać może jakieś bieganie lub skakaneczke ,delikatnie aeroby i powinno być okej mam nadzieje. PS: Biniu zerkniesz na wygląd końcowy jaki mnie interesuje jeśli chodzi o siłownie jesli to wkleje ?? dzieki i pozdrawiam

Sportimed dzięki za polecenie kreatynki, poczytam o niej może nawet spróbuje ;)

Mały

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proporcje aminokwasów

Następny temat

t-shirt

WHEY premium