SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytania//

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1544

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 612
pare pytań...
czy 100 g piersi z kurzcaka ma około 20 g biala czy 200 g... zawsze myślałem:/ ze 100 g=20 a tu w tabeli 200g=20 :/ jak to wkoncu...?
i czy nie lepiej kupić pierś z indyka bo ona ma 100G=200 jesli by wypadło tak ze 200 g PK=20 g???

jesli piers z kurczqa.. smazymy na oleju roslinnym. to czy zjadamy dodatkowe gramy tłusczu..?

jak obliczyć ilośc produktu np płatqow owsianych.. przy pomocy łyzeczqi.. czy łyzqi.. ;>

czy zamiast surówek można jesc przetwory ze słoiqow...? jaqieś takie papryczqi,ogorqi itp;]??

a moze ktos was zakupuje surówqi w sklepie spozywczym ktore sie daje do takich hamburgerów..? co o nich sadzicie? nie są zbyt tłuste..?

tuńczyq.. ile ma g bialqa taka zwykła puszqa tunczyqa;] ? bo tam cos pisze masa tunczyqa+ masa cala produqtu nie zcaje;] ??? wiec;]??
i czy tunczyq plus jajeczqo;]? to dobry produqt na kolacyje?;]

z gory thx...

heee;]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
pare pytań...
czy 100 g piersi z kurzcaka ma około 20 g biala czy 200 g... zawsze myślałem:/ ze 100 g=20 a tu w tabeli 200g=20 :/ jak to wkoncu...?
i czy nie lepiej kupić pierś z indyka bo ona ma 100G=200 jesli by wypadło tak ze 200 g PK=20 g??? //// WTF ? 100gram piersi ma ~20gram białka

jesli piers z kurczqa.. smazymy na oleju roslinnym. to czy zjadamy dodatkowe gramy tłusczu..? /// A JAK MYŚLISZ ? OCZYWIŚCIE ŻE ZJADAMY , TEN TŁUSZ NIE WYPAROWUJE

jak obliczyć ilośc produktu np płatqow owsianych.. przy pomocy łyzeczqi.. czy łyzqi.. ;> /// A SKĄD MAMY WIEDZIEĆ JAKĄ MASZ łyzeczqi CZY LYZQI ?? NAJLEPSZYM ROZWIĄZANIEM JEST KUPIENIE WAGI , BO INACZEJ NIGDY DOKŁADNIE NIE WYLICZYSZ WAGI

czy zamiast surówek można jesc przetwory ze słoiqow...? jaqieś takie papryczqi,ogorqi itp;]?? /// JAK SĄ SŁODZONE TO NIE

a moze ktos was zakupuje surówqi w sklepie spozywczym ktore sie daje do takich hamburgerów..? co o nich sadzicie? nie są zbyt tłuste..? /// NIE NADAJĄ SIĘ DO ZDROWEJ DIETY SPORTOWCA I NIE SPRZYJAJĄ SPORTOWEJ SYLWETCE

tuńczyq.. ile ma g bialqa taka zwykła puszqa tunczyqa;] ? bo tam cos pisze masa tunczyqa+ masa cala produqtu nie zcaje;] ??? wiec;]??
i czy tunczyq plus jajeczqo;]? to dobry produqt na kolacyje?;]
//// ZALEŻY OD TUŃCZYKA , NA PUSZCE ZAWSZE JEST NAPISANA WARTOŚĆ BTW I TRZEBA NAUCZYĆ SIĘ JĄ ODCZYTYWAĆ

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 612
ile moze byc gram takiego tlusczyqu przy smazonej piersi??? około.. hmms jak myslicie??

To już nie wiem jaq z tymi warzywamiiiiiiii;] jak wkoncu jesc;] te ze sklepu czy teee ze sloiqa;] echh

a jesli chodzi o oliwe z oliwek cz carbo? toj ak obliczacie ilosc? gram? czy ml /

apropos lyzeq.. byl taki kiedys motyw ze plaska lyszka czegos tam zawierala iles gram czegos tam;> ale cos chyba zle skojarzylem..

heee;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6264 Napisanych postów 76010 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754738
Lyzeczka od herbaty to ok 5ml oliwy. Jedz warzywa i pisz normalnie bo nic nie rozumiem.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
Qrde, pisz po PolsQ chłopaQ...

Warzywa jedz świeże, nie smaż na oliwie...

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 612
eee nowe pytanie;] zakupiłem sobie groszka konserwowego;> pisze na nimm
białko 5g wegle 12 tluscz 0,2 myslicie dobre rozwiazanie zamiast warzyw:)? i jakO dodatek do jedzenia;> bo oblukalem pomidora a on kosztuje za kg 9 zł przesada ;] hmms;;] ?

heee;]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sama pół roku będę szukać informacji...

Następny temat

Dieta for me :-)

WHEY premium