SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pudzian czy najman głosuj

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9710

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
SLU_ dostaje bana na każde konto od dłuższego czasu, nie karmcie trolla.

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3843
postawiłem 100zł na Najmana po kursie 5.0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14919
Myślę, że wygra Pudzian i dlatego na niego zagłosowałem, ale ciekawie by było jakby wygrał Najman. Lubie niespodzianki w sporcie, jak nie-faworyt wygrywa z silniejszym przeciwnikiem, zarówno w sportach walki jak i w piłce nożnej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13657
Również stawiam na Pytona. Mam nadzieję, że nie rozczaruję się jego postawą. W końcu tytuł najsilniejszego człowieka na planecie do czegoś zobowiązuje. Jakby Pudzian przegrał z takim bolkiem (chociaż w to nie wierzę) to będzie to powiedzmy sobie szczerze kompromitacja Mariusza. Ale tak się nie stanie :) Pudzian na glebę od razu i lej go po mor... Zasłużył sobie na to tym pajacowaniem he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 975
pudzin wygra, bez dwóch zdan...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 365 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3171
Wygra pudzian jesli wygra najman to lipa jego walki w mma nie beda sie cieszyc takim zainteresowaniem jak pudziana napewno.Nie zbyt przepadam za wypowiedziami Najmana niekiedy ale troche szkoda go.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491
Moim zdaniem Pudzian go roz****i

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 280 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20014
stawiam na Pudziana

http://www.sfd.pl/Moja_Garazowa_Silownia-t503679.html - moja nowa silka zajrzyj koniecznie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 49 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 276
Zdecydowanie Pudzian.Przed chwilą widzialem zapowiedz walki w Polsacie i dziennikarka zapoiwiedziala "Marcin NEJMAN i Mariusz Pudzianowski"...Hehhe więc nawet w telewizji tego błazna nie szanują :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 786 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8487
Pudzianowski wygra a tez widzialem na polsacie jak przekrecili temu kelnerowi nazwisko z najman na nejman.
mysle ze tego taniego boksera oklepal by prawie kazdy z tego forum gdyby dostal mozliwosc i pol roku na przygotowanie

SFD FIGHT CLUB
Cukierki są słodkie ale seks nie popsuje ci zębów.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki rozmiar rękawic przyrządowych???

Następny temat

Konferencja przed KSW 12: 5 pytań do Marcina Najmana

WHEY premium