SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przewóz do turcji

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 714 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15469
Siemano .
Za tydzien lece do Turcji na 8 dni(wakacje), jestem na lekkiej bombce , chce wziasc z 3 ampulki po 2ml propa ,tylko ni wiem w ktory bagaz ? Da rade? A i jeszcze do tego strzykawki i igly :)?

Zmieniony przez - herosek88 w dniu 2011-08-26 19:55:08

Zmieniony przez - herosek88 w dniu 2011-08-26 20:16:31
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1437 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58965
w dzien wyjazdu przybij te 8 dni jakos wytrzymasz odrazu stezenie nie spadnie a na waksach tak pewnie nie bedziesz cwiczyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
a to dobre z turcji to sie wywozi a nie wwozi bagaz duzy co idzie do ladowania

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31244
Ostatnio brałem tez do Turcji tabsy i hgh w dużym bagażu i bez problemu.

!!! TESTER !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5959
a orientuje sie ktos jak jest z powrotem? jade na wakacje w przyszlm tyg i zastanawiam sie czy jest mozliwosc wrocenia z bonusikami z wakacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31244
Jak wracalem kilka osób brali na kontrole.
Ale w większości kobitki i podrob szukali.
Jak jesteś większy to duże prawdopodobieństwo ze cię wezmą.

!!! TESTER !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 93 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5959
a to nie przeswietlaja bagazu ? nie mam zamiaru brac duzych ilosi. Wiesz moze na co zwracaja uwage na lotnisku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 675 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5792
odpowiedz sobie na jedno proste pytanie:
czy czlowiek ktory naprawde jest chory i musi na przykład walic zastrzyki every day a do tego ma leki na serce w formie tabletek, to czy on wyjezdzajac na wakacje martwi sie tym ze go zamkną?? czy ten ktos przed wyjazdem do turcji idzie do lekarza po zaswiadczenie ze jest chory i zemoze przymowac takie a takie leki, a potem do tlumacza przysieglego, przetlumaczyc na wszystkie mozliwe jezyki.

odpowiedz: NIE

wiec nie martw sie i spokojnie zapakuj sprzet do duzego bagazu.

a z turcji polecam przywieźć, koszulki, burberry, paski DSQURED :) a tak na powaznie, susta, prima, clomid, antek.

napisz do mnie na gg 305495 bo mam sprawe

Zmieniony przez - bullet77 w dniu 2011-08-26 23:01:24

3 2 1 BooomBA
i życie staje się lepsze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 203 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5782
Pracuje na lotnisku,jeśli chodzi o sok i tabsy w podręcznym to możesz spróbować wytłumaczyć, ze to potrzebne Ci leki. Jednak jeśli chodzi o ilości takie o których piszesz to w ogóle nie zwrócą uwagi :) a pompki schowaj do bagażu głównego :P

Zmieniony przez - Cytrian w dniu 2011-08-26 23:02:48

Jestem młody, mam prawo popełniać błędy, nie mam prawa żyć w smutku.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
czy Wy nie potraficie sobie nawet wakacji zorganizowac bez wbijania ?



Zmieniony przez - jordanwlkp w dniu 2011-08-26 23:15:57

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2552 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51919
E tam powiedz ze lecisz do Polski przygotowywać się do zawodów i nie masz czasu na pierdoły a za 20 minut musisz zjeść posiłek uwzględniony w rygorystycznej diecie.

Słyszałem o przypadkach gdzie na granicach zawijają towar ale w hurtowych ilościach(znacznie więcej niż 10 pudełek metanabolu itd...) czyli tak jak ostatnio BMW podróżujące z Białorusi do Polski przetrzepane, koleś pewnie szybko się nie wypłaci z nałożonej grzywny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aeroby podczas cyklu?

Następny temat

Body research flakony 10ml

WHEY premium