SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyjazd do turcji

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1760

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4279
cze wszystkim we wrzesniu wybieram sie do turcji jak wyglada sprawa z "witaminkami" i jakich cen mam sie spodziewac interesuje mnie Antek i deka byl ktos moze przez wakacje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1380 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 46815
bylo wiele razy juz otym

dyslektykiem jestem :)
you have the big biceps:D
biceps is small dick its bigger:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4279
wiem ze było ale wszystko sie zmienia jak np. ceny w sklepach co miesiac jest drozej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 602 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11511
ceny na stałym poziomie przez cały rok z wahaniami od miejsca do którego jedziesz użyj opcji szukaj nie spodziewaj się dużo a raczej mało i drogo !!dostępne środki susta ,primo,antek,clomid,nolwa kiedyś było hcg nie wiem jak teraz .

Jak by nie było zawsze jest mało!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15305 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 117659
siemka znajoma leci do turcji niedlugo wiec chcialbym też się dowiedzieć jak tam z dostępnością interesuje mnie antek i susta...

Wracam :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4279
ZIEMNY masz sogacza za konkret ODPOWIEDZ a nie zbycie pytania glupia odpowiedza ze to juz bylo dzieks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4279
mysle ze ci wszedl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MYŚLE O CZYMŚ TAKIM- POMOC -SUGESTIE

Następny temat

Meta + cypio - problem w połowie cyklu

WHEY premium