SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przedtreningówka staż 2 lata

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2174

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 496
Jeśli działać nie będzie to kupie coś nowego :) Wiesz 1000 innych organizmów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
zgadza sie, czasem opinie na temat tego samego produktu sa bardzo skrajne

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 496
dokładnie, kiedys kolega dał mi shoota napalu z fa. mówił że u niego mega kopniak na mnie nie zadziałało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 213 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3349
Też dostałem próbkę 100 gr. Hot Blood 2.0 było do białka przyczepione i było bez rewelacji.. niestety...
W dobrej cenie z tego co mi wiadomo to SAW ma mnóstwo stymulantów w sobie zawartych ;)


Zmieniony przez - Animal-Strength w dniu 2015-12-06 18:20:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 72 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 390
O to jeszcze mozna 2.0 kupic? Z tego co pamietam mialo bogaty sklad w przeciwienstwie do 3.0, mial chyba vinpocetyne;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 496
Zobaczymy jak nie zadziała to kupie tego SAW :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 72 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 390
Ja zjadlem juz chyba ze 30-40 roznych pre i z mojego doswiadczenia moge ci powiedziec ze wiekszosc z polskich firm to slabizna, wyjatek to unreal ktory obecnie stosuje.
Ale najlepsze pre to tylko ameryka i canada
Jezeli hot blood bedzie za slaby, to celuj od razu w launcha od SAN'a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 496
Kumpel ściąga z canady jakieś które nie dostępne są w EU czy tez w samej Polsce ale nie chce się truć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Musisz zobaczyć indywidualnie, jednego " trzepnie " to drugiego tamto.
Hot blooda nie poczułem w ogóle, jedyne co to kable wychodziły na treningu mocniej ;) Kwestia indywidualna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 213 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3349
jak się troszkę przestudiuje różnych opinii to meso bardzo dobrze wypada ;)


Zmieniony przez - Animal-Strength w dniu 2015-12-06 22:11:07
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko

Następny temat

Nabranie sił i regeneracja

WHEY premium