SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

proszę o pomoc

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
interesuje się tym sportem od niedawna i mam kilka pytan odnośnie pride mianowicie: jak wyglądają rozgrywki (nie chodzi mi o zasady w pride czy ufc) tylko jak dopierane są walki poszczególnych zawodników, kiedy są gale, czy jest jakiś kalendaż walk, czym się różni gp od fc, kiedy są finały, niestety z tym sportem nie jest tak jak z piłką nożną że włączam tv i mam wszystko jak na dłoni z góry dzięki:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Postaram się pokrótce odpowiedzieć na te Twoje pytania:

- Walki są ustalane przez organizatorów i ogłaszane jakiś czas przed galą.
- Kalendarz gal PRIDE jest: następna będzie 30 października, potem 31 grudnia. O dalszych nic jeszcze nie wiadomo, ale jest to średnio co 2 miesiące.
- PRIDE GP (czyli Grand Prix) to turniej PRIDE w danej kategorii wagowej, a PRIDE FC to po prostu pełna nazwa organizacji.
- Pytanie o finały jest dla mnie niezrozumiałe.

Mam nadzieję, że trochę pomogłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1695
to ja sie przykleje troche do tematu z pytaniem: jakie sa zasady pride bushido?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Zasady chyba takie same jak cięższego Pride, ale występują tam zawodnicy w lżejszych kategoriach wagowych.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3485
Mogę się mylić, ale w Bushido wszystkie rundy chyba trwają po 5 minut, a nie jak w "dużym" Pride 10-5-5.

"From Netherlands....

Paverrr Nasturrrrrrrrrrrrrra !!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Rzeczywiście, poza tym jednak chyba różnic nie ma.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1695
a uderzanie w twarz w parterze, soccer kicki? No i wydawalo mi kiedys sie ze w stojce uderzaja otwarta dlonia?
dlatego spytalem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Nie no, bez przesady.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha wielkie dzięki, a z tymi finałami to chodziło mi kiedy są walki finałowe roztrzygające który z zawodników jest najleprzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Walki finałowe są tylko w turniejach GP, oprocz turnieji walki są normalnie jak w boksie: pojedyncze, mistrz czasem broni pasa w walce z challangerem.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Srednia Ocen - Pride GP 2005 Final Conflict

Następny temat

Pride Final Conflict 2005 US PPV

WHEY premium