SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosba o pomoc

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1576

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 106
hej. od jakiegos czasu staram sie zrzucic kilka zbednych kg, ktore tak od roku niestety sie nagromadzily. staralam trzymac teraz jakas "diete" i zaczelam chodzic na silownie ale niestety tylko 1kg poszlo w dol i dalej nic. mysle, ze niestety slabo u mnie z tym jedzeniem i dlatego wszystko to stoi w miejsc. dlatego tez zdecydowalam sie napisac i prosic o pomoc. oto ankieta.

Wiek : 23
Waga : 66
Wzrost : 163
Obwód w biuście(1) : 97
Obwód pod biustem : 84
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 83
Obwód na wysokości pępka : 88
Obwód bioder (3): 95
Obwód uda w najszerszym miejscu: 58
Obwód łydki : 33
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch,ramiona
W którym miejscu najszybciej chudniesz : nogi, pupa
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) 3x w tyg aerobik
Co lubisz jeść na śniadanie: jajecznicę,jajka na twardo, platki z mlekiem
Co lubisz jeść na obiad : kurczak,ryz,
Co jako przekąskę : owoce,
Co jako deser : niestety wszelkiego rodzaju slodycze (aktualnie sie barrdzo ograniczam)
Ograniczenia żywieniowe :brak, jedynie nie lubie szpinaku i oliwek :)
czy regularnie miesiączkujesz:tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: tak
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie
czy rodziłaś:nie
Preferowane formy aktywności fizycznej: jazda na rowerze, aerobik
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : nie
Stosowane wcześniej diety : dukan

przykladowy rozklad posilkow z wczoraj:
sniadanie:2 jajka na twardo, 2 kanapki chleba razowego z maslem i pomidorem
2 sniadanie: 2 nektarynki
obiad:smazona ryba, surowka, ziemniaki
podwieczorek: jablko
kolacja: kanapki z szynka

z gory prosze o pomoc. naprawde nie wiem jak mam sie zabrac za to zeby wkoncu cos sie ruszylo.. ;/ a te co najniej 8 kg bym chciala zrzucic.




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Witaj,

sprawdź prosze czy pomiary jakie wpisałaś w ankiecie na potreningu.pl są prawidłowe, bo faktycznie wskazuja na wysoki poziom zatłuszczenia. w takich sytuacjach okresowe zejscie do niskich kcal jest zasadne. Poza tym poziom aktywnosci fizycznej masz również wybrany na niskim pułapie... Zweryfikuj prosze dane z ankiety, bo jesli np w talii masz tyle co podałaś tutaj w tyn temacie w pierwsyzm poście i jesli masz 3 ciezkie treningi siłowe to ankieta winna być wypełniona inaczej.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
te zdjecia niestety nie nadają się do niczego
postaraj siez robić dobre, a dodatkowo daj wypiskę z dotychczasowego jedzenenia

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 106
zdjęcia dodam wieczorkiem (beda lepsze)
a co do jedzenia to niestety nie jestm regularnie ;/ czesto nawet co 5 6 godz sniadania i obiady wydaje mi sie ze sa spoko np. wczoraj:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 106
1sniadanie :2 jajka na twardo+2 kanapki chleba razowego z pomidorem
2sniadanie: ok80g piersi z kurczaka + nektarynka
obiad: pulpeciki z miesa mielonego z indyka+ziemniaki+zolta fasolka
1kolacja: brzoskwinia
kolacja: serek wiejski z kromka chleba razowego

na obiady zazwyczaj jem kurczaka w roznych postaciach, zazwyczaj do niego sa ziemniaki i jakies warzywa albo mieszkanka kalafioru z brokulami albo marchewka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 106
obliczylam tez moje zapotrzebowanie kalorii na dzien
Waga (w kg) x 24 = BMR (kobiety wynik muszą pomnożyć razy 0.9)
BMR x współczynnik aktywności = optymalna ilość kalorii (kcal) na każdy dzień
1,3 – gdy 2-3 razy tygodniowo trenujemy intensywniej, a praca wymaga od nas średniej aktywności np. fryzjer, ochroniarz
66*24=1584*0.9=1425,6
1425.6*1.3=1853kal i jesli na redukcje to minus 500kal to by bylo 1353kal
teraz moje pytanie czy dobrze to obliczylam czy to nie za malo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66926
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 106
Zrobilam ten dzienniczek ale niestety nie wiem jak go wklei bo jesli klika edytuj post to wyskakuje mi info ze nie moge edytowac postu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66926
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 106
Cześć dziewczyny. Mam mały problem: kupiłam dietę na portalu poTreningu, mam rozpisane co jeść itp. tylko że dietetyczka daje mi 1200 kcal, wydaje mi się to strasznie mało i nie chce zepsuć sobie metabolizmu. Ważę 69kg, 163cm, ćwiczenia 3 razy w tyg. (aktywność poza siłownia- mała.) Ja celuje w min. 1600 kcal, już sama nie wiem ile mam jeść... pomożecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Korzystasz z usługi - poproś dietetyczkę o rozwianie Twoich wątpliwości.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 106
Odpowiada ze przez wysoki poziom tluszczu, bylam na diecie 1000 kcal i nie zamierzam znowu suchudnac szybko i doznac jojo...

Zmieniony przez - ssaannddrraa2 w dniu 2014-12-04 07:42:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - Sprawdzenie nowicjuszki, oraz pomoc przy zmianie

Następny temat

Na przyrost mięśni

WHEY premium