SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

propozycje do następnego konkursu:)

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4720

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
Pitbull61 uważam że udział w rywalizacji powinno brać więcej niż 2 osoby, minumum 3, a optymalnie będzie 5.

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
test rywalizacja chyba jest jednak najciekawszą propozycją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
sixth - uzasadnienie prosze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 675 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18108
A ja uważam że lepiej będzie zrobić test wybranego suplementu lub suplementów za np: 150zł dla 10 osób lub np dla 20 osób z jednym wybranym przez niego produktem . Choć pierwszą opcję uważam za lepszą czyli produkt do 150zł dla 10 osób .Po skończeniu się produktu testerzy napiszą rzeczowe i godne uwagi artykuły . Każdy napiszę co sądzi o produkcie itp . Czym bardziej pomysłowa będzie praca i ciekawa oraz pomysłowa tym lepiej . Następnie wszystkie prace będą przeczytane przez sędziów których tworzyli by przedstawiciele firmy i wybiorą 1 najlepszą która była najciekawsza najbardziej pomysłowa i która najwięcej wniosła nagrodą będzie dodatkowo suplementy za 200 zł .

Oczywiście wszystkie kwoty liczbę uczestników tylko zasugerowałem chcąc dać przykład , decyzja i tak jest po waszej stronie .
Uważam że danie szansy spróbowania waszych supli większej liczbie osób jest po prostu korzystniejsze . Więcej różnych opinie , więcej ludzi przekona się do waszych supli i będzie większa reklama na forum . A poza tym najważniejsze chyba nie było jeszcze takiego rodzaju zabawy na forum .

Pozdro

The Sky Is The Limit!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1231 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13528
mowisz o tescie jednego produktu ? ba rczej zesawu za 150zł na caly test / cykl raczej sie zlozyc nie da konkretnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 675 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18108
Napisałem że to przykładowe kwoty . Jeden weźmie bcaa drugi białko i tyle mój pomysł to tylko szkic a co zrobi Kamil tego już nie wiem...

The Sky Is The Limit!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1231 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13528
ja mimo wszystko pozostane przy swojej opcji testu/rywalizacji polotwartej, gfdzie kilka osoba dostaje zesatw od firmy a kto jeste chetny, ma zaparcie, biezre swoje suple hitec/peak i wlacza sie do walki o jakas nagrode glowna za najlepiej prowadzony test i wyniki na koncu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
Uzasadnienie? Proszę bardzo:
1) Uważam że rywalizacja kilku osób będzie bardziej atrakcyjna niż dwóch osób z przyczyn czysto rozrywkowych
2) Po drugie jeśli jedna osoba dostanie suple Hi Tec a druga PEAK to wtedy powinny to być 4 osoby(parzyście), po dwie na każdy zestaw,wtedy uczyni to test bardziej miarodajnym,bo przypuśćmy że jeden z uczestników lekko odpuści i od razu różnica będzie ogromna między dwoma testami
3) W przypadku gdyby 2 osoby rywalizowały,i jedna z przyczyn losowych będzie musiała odpuścić, to od razu cały plan bierze w łeb, i już po rywalizacji, tak samo możliwa jest choroba np grypa uczestnika
4) Na przykładzie ostatniego mojego cyklu,będącego także rywalizacją 3 osób, wnioskuję powyższy argument, gdyż jeden z kolegów biorących udział w cyklu, po 3 tygodniach zakończył cykl z powodu wypadku.

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 675 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18108
Poczekajmy na Kamila :)

The Sky Is The Limit!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
moze warto sprobowac od przedstawienia swojej osoby itd jakie mamy cele ile lat stazu ...
np jak ktos ma wystartowac w debiutach wrzucic kilka fot pokazac etap na jakim sie znajdujesz itd ile masz jeszcze czasu jakich supli np potrzebujesz na ostatnie tyg redukcji ... to akurat taki pomysl.... i taka osoba ma szanse np otrzymac pomoc w koncowce ktora jest trudna i czesto brakuje kasy...
rozdawanie probek polegaloby na wyslaniu do 100 pierwszych osob porcji i pozniej jedyne co mozna uslyszec to rozpuszczalnosc i smak (czasami jezeli to przedtreningowka to ktos napisze o pobudzeniu) ale co mozna wiedziec jak dlugo produkt dziala ile sie np osiagnie podczas jego stosowania...
zreszta mysle ze trzeba probowac roznych sposobow zeby sie zalapac na test jezeli oczywiscie ktos ma ochote
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plutonium i Tri anabol POMOCY!!!

Następny temat

CYKL - ROZPISKA (X-PUMP, BCAA, EEA, ... i inne)

WHEY premium