SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

propozycja dodania jednego pytania do Ankiety PROSZĘ WSZYSTKICH MODERATORÓW

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 2000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3222
moja propozycja to pytanie o używki ..od tytoniu wiadomo co od picią też są i dragi dolpacze i takie tam i to niejest obojętne dla zdrowia tym bardziej na cyklu kiedy można tego więcej wciągnąc bo metaboliżm si eodtruwa i to ważne bo wielu chłopów robi cykle na netce podbija białkiem tylko takim do nosa albo dropsy od soboty i potem są tragedie jak to było ostatnio gdzieś tam młody chłopak przedawkował metke ...


koniec można by takie pytane dodać i pokierować takimi ..bo psychika to tez podstawa do ułożenia komuś cyklu .. tak więc co szkodzi coś urozmaićić na tym forum ..

Moderatoży rozważcie to ..

no i Wy co sądzicię ludziska co siedzą na tym forum z pasji :D tak jak ja ..:D

pump it

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30054
juz sie pojawiaja neo fajterzy
a tu kvrwa fonex nie umiesz sie zachowac to wypad
nie musicie zarqaz mu jechac i ublizac
zobaczyliscie ze karlos mu napisal to juz go jedzicie
zalosne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
bez sensu IMO

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
j/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
i jaki tego sens? dla mnie to jest proste&logiczne, jak walisz koks to nie ćpaj,jak dla mnie to trzeba być naprawde półmózgiem żeby ćpać na bombie, zresztą żeby w ogóle ćpać to...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30054
nie zbawimy luszkosci
czyjas glupota
czyjas sprawa sraam na takich
ich zdrowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3222
ano włąśnie pełno takich co piszą takim nie-do***om cykle i potem widać po centrach takich omanów rozbójanych na****owym cyklu zalnych po paru piwkach albo na baletach ..zreesztą zapomniałem nieistniało by to formum gdyby niebyło takich sezonowców..zawodowców tu pewnie garstka bo niechcą sobie psuć reputacji

ale zakładam właśnie dla tego taki top żęby takich typów eliminować eliminować ..
potem historje że ktoś kogoś za***ał albo zszedł albo sprzedał

wiem po sobie żę niewarto mieszać dragów z ssa.
brałęm omkę w holandii ..thc rozpuszcza sie w tkance tłuszczoweej
..ja bardzo dużo jarałem ..i długo jeszcze po czułęm się taki zblokowany ..teraz jestem na redukcji i ze 113 zjechałem w 12 miesięcy do 80 kg i już nawet kaloryfer pierwszy raz w życiu taki tłuścioch wygląda tak sucho ankiety niedałem bo pisze z obcji szybka odpowiedz:P się pojawia

no i mój top moje pytanko czy nie za szybko ..czuje się leciutko..na tej omce rok wcześniej dokładnie to se tylko góną partię cyca odwaliłm bardzo ..pamiętam ten trening w zimie w parku na poręczach świrowałem .a cłem wtedy bardziej bloka jak siłe i kondycha mi padła to była grypa testosteronowa 3 dz po strzale no i aromatyzacja była tej omy bo strzelałem na start co 8 dni potem co 7,6,5,4,4,4,5,6,7,8,9 ew. no i estro tez anabolicznie działa

pump it

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3222
no ale zdarzaja się przecież wywyóżki ,ktoś kogoś za***ał ..wiesz trzeba jednak o to pytać bo po cyklu kiedy występuje masaktyczny poziom kortyzolu ..i słąbe jednostki z rozchwianą psychiką po dragach ulegają psychozie

wysoki poziom kortyzolu wywołuje psychoze deliryczna i trwałe zmiany w mózgu...
po co porodukować darmozjadów..

pump it

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
ich życie
mieszając doping z dragami doskonale wiedzą co robią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 899 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9988
darmozjad sam wypisujesz po swoich żenujących postach ze masz problemy z psychika przez dragi i koks, czy chodzi ci o to żeby nie powstało więcej takich jak Ty ?

my tą moc mamy w sobie, mamy w sobie ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j/w
Ja go wogole przewaznie nie rozumiem co on pisze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1204 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21585
idz juz na ten ***any odwyk czlowieku.

"Mam takie sukcesy jak w*******enie 30 dresiarzom na raz , i zmuszanie do gryzienia krawężnika takich pseudosiłaczy jak ty.
Czarny pas w mordobitsu freestylowym. Takze swoje plastikowe medale mozesz co najwyzej uzyc jako ochraniacze na zęby. "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem podczas cyklu boldek alchemia prolongatum jelfa

Następny temat

Odblok !

WHEY premium