SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

propek

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 629

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3360
Cześć wszystkim chciałbym zapytać czy propka można bić 1ml/e3d ? :) nie zależy mi na jakimś hardkorowym cyklu chce tylko podnieść trochę teścia i zwiększych swoje osiągi, nie prosze o ułożenie cyklu, tylko czy po prostu co 3 dni też można? wolałbym co 3 niż co 2 dni czytałem też że mozna robić tak pon środa piątek tylko, jakieś propozycje inne ? oprócz e2d :) polecą sogi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
Można te 3 dni w tyg, można też e3d.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bij itka będzie dobrze jeden dzien dzura będzie ale to w wikend w nie dzile to tam kij heee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 318 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13286
ja bym wolał w takim wypadku enana albo cypka lub jeszcze suste i nawet c5d, c6d, c7d jeśli chodzi tylko o podbicie teścia. Enan w sumie z nich najkrótszy c5d-c7d dało by rade.

Zmieniony przez - Kokser7 w dniu 2013-09-25 21:17:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Ja też myślę, że lepiej sprawdziłby się jakiś długi estr, czyli enan lub cypio. Podbiłbyś sobie testa i nie musiałbyś się kłuć tak często. Wbijanie propa co 3 dni to średni pomysł, bo mogą pojawić się wahania stężenia, które będą odczuwalne dla Ciebie.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 318 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13286
i przy okazji można się zblokować propkiem c3d i efekty będą marne praktycznie wcale wtedy możesz go nie odczuć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

meta db pharm

Następny temat

mostek

WHEY premium