SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prohormony, czy warto?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 828 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49635
****a Mike rzeczywiście jesteś d****em by brać koksy przy takich rozmiarach i po pół roku ćwiczeń, jeszcze na dodatek jesteś po cyklu mety:), co do osiągów to myśle ,że nie będzie o czym gadać...



Zmieniony przez - Superman w dniu 2001-10-04 15:55:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
A meta to najgorszy i najbardziej toksyczny steryd, który akurat generuje największe przyrosty. Przez to domniemuje, że już nie przybierzesz na cyklu deci i winstrolu. Pomyliłeś kierunek.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6802
Czyli mogę sobie odpuścić prohormony, tak?


Volland


Kodeks Hammurrabiego:
Oko za oko!
Ząb za ząb!
Sex za pieniądze?

Volland


--<<>>--BJJ Siedlce KLAN--<<>>--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 828 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49635
Co do prohormonów to mogę ci odpowiedziec za 2 miesiace , bo będe brał 4-andro podjęzykowo i do tego tribulusa.Jak chcesz to napisz mi maila żebym miał twój adres to odpisze ci za dwa miechy ale myśle ,że nie będzie chciało ci się czekać tyle czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie napisalem ze cwiczylem polroku tylko ze przez polroku sie interesuje sterydami a mety wziolem 40tablet to nie jest duzo nic wielkiego stac sie nie moglo po takiej dawce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to zobaczymy czy nie przybiore na masie
A ty Superspermo nie nazywaj mnie d****em bo to co robie to moja sprawa a nie twoja nie pytalem cie o zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 828 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49635
Ja mam w dupie to ,że jesteś d****em ale jak masz pieprzyć bzdury to się nie wypowiadaj bo możesz zaszkodzic innym swoimi durnymi radami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie do Supermena?
Czy kiedykolwiek stosowałeś już jakieś prohormony?
SLyszałem, że jeżeli już prohormony to niemiecki Stenandiol, ewentualnie kombinacja Anotesten, Nortesten i Acetabolan II. Czy takie coś może rzeczywiście pomóc?
Właśnie jestem w stanie wyboru:
wywalać sporą kasę na prohormony, czy ewentualnie pokombinować z decą. Dzięki za odpowieź.

wtw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1245 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 296550
wes lepiej dece

Trol

TrOl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 828 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49635
Brałem 19-nor doustnie od 200-500mg , ale jak wiadomo
nie jest on najmocniejszy, efekty jakieś tam były około 1-2kg przez 2 tygodnie ,ale zmieniłem wtedy trening więc trudno powiedzieć czy to dzięki prohormonom.Teraz chce wziąśc to co napisałem wcześniej na próbe.Na niektórych prohormony działają na niektórych nie, musisz sam spróbować, ale jeżeli za mało jesz to szkoda kasy ,z powietrza mięśnie ci nie urosną.
Jeżeli zaczynasz dopiero treningi to też sobie odpuść.



Zmieniony przez - Superman w dniu 2001-10-05 16:11:57
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po zastrzyku...

Następny temat

pytanko do tych co sie znaja

WHEY premium