SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z oczami?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2016

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1579
Siemqa,

Mam pytanie: czy cwiczenia na siłowni moga przyczynic sie do pogorszenia wzroku???

Ostatnio czytałem na SFD ze ktoś nie bierze dużo w przysiadzie bo ma problem z oczami...

Kiedys gosciu z siłowni mowił ze musiał przerwać tyranie na duzych ciezarach bo cos mu sie stało z oczami... Na poczatku myslalem ze sie przesłyszałem, ale chyba cos w tym jest...

Napiszcie mi jak to jest bo sam niosze gogle a mam -4 a teraz pewnie moze i z -5. Czy tyranie wpływa na wzrok?????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 278 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2800
no nie wiem pol roku temu bylem prywatnie lekarz nic nie widzial, potem w wojewodzkim szpitalu bylem 2 godziny mnie badali i stwierdzili ze mam wzrok idealny. Teraz przez te pol roku troche mi sie pogorszylo wczesniej nosilem szkla -0,25 a teraz musze -0,5 nosic ale i tak nie czuje sie w nich dobrze niedlugo wybiore sie do innego lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Tak może.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1579
ok, czy to znaczy ze mam zrezygnować w cwiczeniach z MC i przysiadów? Czy w takim przypadku nie należy dajmy na to wychodzic poza 100 kg. z cięzarami w MC i przysiadach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
Większy ciężar powoduje większy wysiłek a to skolei powoduje wzrost ciśnienia w gałce ocznej przy problemach współistniejących może to spowodować pogorszenie się wzroku

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
jak łapiesz powietrze i je zatrzymujesz na siłe żeby np zrobic powtórzenie wzrasta wtedy mocno ciśnienie własnie w gałce i to jest niezdrowe ztaraj sie nie zatrzymywac powietrza oddychac równym tempem powinno byc dobrze.

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1579
zaraz... jak np. robie MC to chwytam sztange, łapie powietrze, robie wyprost, wydycham powietrze i sztange opuszczam tez na wydychaniu.

Chodzi Ci o to zebym na wyproście wypuscił powietrze a nie na jednym wdechu robił całe powtórzenie... Tak chyba nie robię, chyba, musze sprawdzic jak to właściwie robie...

Zmieniony przez - muskagap w dniu 2009-04-29 16:02:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Przy dużym wysiłku się pogarsza, tak samo przy długotrwałym stresie... Problem z ostrością?

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1579
na razie nie, tylko jestem ciekaw przy jakich ciezarach moze zaczać cos sie dziać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
To się dzieje przy dużych wysiłkach a dla każdego organizmu definicja dużego wysiłku czy wielkości ciężaru jest inna

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 278 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2800
ja mam wlasnie problem z powodu silowni i stresu. Pogorszenie ostrosci. Najgorzej ze lekarz nic nie widzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Sew ja mam to samo.
Do autora:
Wszystkie ćwiczenia na większych ciężarach
- przysiady
- martwy
etc...

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

soczewki - problem.

Następny temat

Regeneracja i wzmocnienie stawów (kolanowych)

WHEY premium