SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z nogami

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1433
witam. mam straszny problem z nogami. ciagle sie czuje jakbym byl zdretwialy, ciezko mi sie wchodzi po schodach, ciezko biega. ale tylko na poczatku. np jak sie juz troche rozgrzeje to normalnie wszystko dziala. problem mam tez jak siedze i musze wstac i szybko cos zrobic. nie wiecie w czym moze lezec przyczyna tego problemu? czy wizyta u ortopedy pomoze? ogolnie jestem wysportowany, trenuje sztuki walki i na silowni, nie jestem gruby. tylko moje miesnie nie sa zawsze "rozgrzane".
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
coś bliżej na temat dolegliwości bo cię nie kumam ..

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1433
wiesz jak to jest jak Ci noga dretwieje? np jak dlugo jedziesz samochodem, albo siedzisz bez ruchu? no to ja tak mam caly czas, dopoki sie nie "rozbujam". ciezko mi sie nogi zginaja. ale np po rozgrzewce juz jest wszystko oki. najgorzej jest jak np. stoje dlugo, albo posiedze dluzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 380
Wiesz moj sensei mi kiedys mowil ze konczyny dretwieja bo sa uciskane pewne nerwy i tym to jest spowodowane moze idz tez do neurologa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 970 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8219
Ale może masz za mało magnezu, albo innych tego typu rzeczy.

...Only thing to do is jump over the moon...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

karmienie piersią

Następny temat

wysokie cisnienie, tetno! HELP!

Wiecej