SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z nadgarstkiem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 58 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4780
witaam.gdzieś od 2 miesięcy boli mnie trochę nadgarstek przy ćwiczeniach z cieżarami.to było chyba spowodowane ćwiczeniaim które nienaturalnie skrecają nadkarstek jak np. francuz prostą sztangą prostowanie przedramienia na wyciągu z prostym drażkiem.przestałem robić te ćwiczenia na trica właśnie ale inne robilem.a od kilku dni już nie robię żadnych bo przy większości czuję lekki ból.

normalnie to w ogóle nie czuję żadnego bólu w dłoni tylko gdy biorę jakąs cięższą sztangielke albo opieram sie na dłoni.
ćwiczenia sobiew na razie darowałem.
pytanie-iść do lekarza czy tylko kupić jakieś maści na stawy? podobno z tymi maściami jest tak że często jedynie maskują ból a nie likwidują jego przyczynę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
chyba ci sie cos pomieszało z tymi masciami, jeszcze nie słyszałam zeby cos maskowały, one nie maja silnego dzialania przeciwbolowego zeby zdolały cokolwiek maskowac wedlug mnie. A cos przeciwzapalnego zawsze sie przyda.
zrób sobie pare dni przerwy, ja kiedys tez mialam przeciazony nadgarstek, szczerze mówiac po miesiacu dopiero przeszlo po niekonwencjonalnym sposobie leczenia jak mi 3 tygodniowa przerwa nie pomogła to sie w koncu wkurzylam i zaczelam "na chama" mimo ciezkiego bolu robic pompki (tez nie moglam sie oprzec na tej ręce), jednego dnia 3 tylko zdolałam zrobic i tuz po tym bol był nie do zniesienia. ale o dziwo na drugi dzien nadgarstek bolał znacznie mniej wiec zrobiłam nastepne 5 itd. Ale nie radze od razu robic tak tobie, pewnie masz przeciazony, stosuj te masci, zrób przerwe bo lekarz i tak bedzie pewnie kazał najpierw tak zrobic. Jak to nie pomoze to pewnie wtedy trzeba by sie do lekarza wybrac
P.S. a tak na przyszlosc to porządnie rozgrzewaj nadgarstki przed cwiczeniami i upewnij sie ze wykonujesz je poprawnie

Zmieniony przez - oska5 w dniu 2006-07-03 08:53:54

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
cóż - zamaskowac to duzo nie zamaskują , a wyleczyć też zbyt nie wyleczą ...

poszukaj na forum ...

od siebie powiem , mniejszy ciezar , mozliwe ze inne cwiczenia , opaska , rechabilitacja

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krew w moczu a Kreatyna??

Następny temat

Czy ktos rzucil palenie? W jaki sposób?

WHEY premium