SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z jelitami

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 794 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27328
Heja,
opiszę wam mój problem, z którym zmagam się od wielu lat, a ostatnio przybrał na sile.

Jakoś w wieku 15-16 lat zaczęły mnie boleć jelita, jeśli długo wcześniej siedziałem. Teraz mam 24 lata i jelita bolą mnie bardzo często, a przyczyną bólu są nadmierne gazy, które w wielkich ilościach mi się tam gromadzą. Sami wiecie, że trzeba jakoś żyć z ludźmi i nie można przecież non stop je wypuszczać...Jeśli nie mogę tego zrobić, to zaczyna mi się przelewanie, wzdęcia i ból. Na dodatek często mam luźny stolec. A teraz trochę o medycznej historii:
- w 2008 roku miałem kolonoskopię, która nie wykazało nic oprócz wzmożonej perystaltyki (trudno sie dziwić, środek przeczyszczający przed zabiegiem prawie wysadził mi je w powietrze). Stwierdzono, że to zapewne Zespół Jelita Drażliwego i leczyć sie nie da.
- w 2011 miałem wrzody żołądka, które zostały oskarżone (;)) o wywoływanie mych dolegliwości, w tym również płynnych stolców. Wrzody zostały uleczone, helicobacter zabita. Dziś mam jedynie ciągłe zapalenie żółądka (gastroskopia w listopadzie 2012), które pan lekarz określił jako pewną cechę osobniczą.
- podejrzewałem, że szkodzi mi gluten, więc zrobiłem badanie. Wyszła klasa 0, czyli brak uczulenia.
- źle reaguję na mleko, więc odstawiłem je zupełnie. W sumie mam produkty, na które reaguje źle i bardzo źle. Pewną ulgą są dni restrykcyjnej obniżki kalorii, jakie mam na UD 2.0

co myślicie? WTF is this shit?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 794 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27328
zaczynam się zastanawiać, czy nie jest to takie błędne koło - bolące jelita i gazy->załamka,złe samopoczucie,depresja->bolące jelita i gazy. Niemniej spróbuję tej hydrokolonoterapii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Spróbuj trzymać dietę ułożoną przez speca z tego zakresu.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 794 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27328
Przez dietetyka? Gastrologa? szamana?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Do pierwszego udaj się po dietę, do 2 po leki jeśli są potrzebne, do 3 po numery lotto na najbliższe losowanie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
Masz jeszcze jakies niepokojace objawy ? np czeste oslabienie itp ? moze masz jakiegos grzyb w sobie /// zrob sobie wymaz z kału albo posiew

Pewnosc siebie to najwieksza broń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33172 Napisanych postów 23261 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278271
dieta i oczyszczanie jelit i bedzie super. sam to przechodzilem. trzeba oczyscic jelita\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 794 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27328
@monkey22: jak oczyścić?
@pumpsuper: nie mam, zrobić i tak?
@krzykacz: nie pisałbym tu, gdybym nie próbował diet i lekarzy. Diety się trzymam takiej jak na ZJD, a lekarze mówią, że się nie da tego leczyć. Sęk w tym, że do końca nie jestem przekonany, że to to

Zmieniony przez - parakultur w dniu 2013-01-14 20:42:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Np hydrokolonoterapia.

Możesz zrobić, dla pewności.

Miałeś Hp kiedyś, możesz również teraz sprawdzić.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33172 Napisanych postów 23261 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278271
http://www.mojadrogadozdrowia.com/oczyszczanie-jelit-oczyszczanie-organizmu-128.html  robilem juz 2 kuracje i efekty sa naprawde bardzo odbre. ale trzeba pamietac o diametralnej zmianie zywienia i diecie zdrowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 794 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27328
monkey, a jakie miałeś powody, zeby stosować tę terapię?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
Trzeba znalezc przyczyne // jak bedziesz mial czas i troche kasy to nie zaszkodzi zrobic // grzyby jak sie chwyci to mozna nosic przez cale zycie // same sie nie wytempia

Pewnosc siebie to najwieksza broń

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko, trądzik ?

Następny temat

Problem z plecami

WHEY premium