SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z bicepsami i tricepsami.. pomocy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1309

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 738
witam, ogolem mowiac zawsze rosla mi lapa, ale od ostatnich paru tyg wogole nic mi nie idzie... przez pierwszy rok cwiczen stosowalem po 2 cw na biceps i 2 na triceps.. w drugim roku ten trening juz nie przynosil dobrych efektow wiec od roku cwicze po 3 cw na biceps i triceps jednak mam jakis zastoj w lapce :( nie wiem dlaczego tak sie dzieje.. cwicze masowo splitem 1x partia...

oto cw.

biceps :
1.sztangą szeroko stojąc 4x10
2.w podporze o lokiec siedzac sztangielką 4x10
3.sztangą wąsko stojąć 4x10

triceps :
1.francuskie 4x10
2.jednym hantlem stojąć 4x10
3.prostowanie reki hantlem 4x10


jakas korekta ? diete mam dobra bo waga idzie powoli do przodu :) i wszystko idzie ale obwod lapki nie i to mnie niepokoi :)

prosze o pomoc z gory dziekuje :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
mięśnie nie rosną tak szybko jak na początku. Zastój to normalna sprawa. Zmień trening. Kup odżywke.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 738
wolalbym porade bardziej doswiadczonych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 371 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22475
Daj pompki na poręczach. Kombinuj, zmień kolejnośc ćwiczeń może.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 450 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17281
sproboj HST mi bardzo pomoglo przelamac stagnacje ;)

be animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
Koledzie w temacie obok odpowiedzialem na podobne pytanie:

Triceps:
Francuz sztangą skos ujemny 4x 12 - 10 - 8 - 6
Sciąganie 3x 12 - 10 - 8
pompki na poręczach 3x 12 - 10 - 8

Biceps :
Uginania sztangi 12 - 10 - 8 - 8
Uginania sztangi mlotkowe (specialna sztanga kratowa) 12-10-8
Modlitewnik prosta sztanga 15 12 10

Typowa solidna masowka. Idziesz ciezko przez caly trening i sie nie rozdrabniasz. Na sztangielki przyjdzie pora po 6 tygoniach takiego treningu. Ale zlota zasada jest jedna:
Z francuza ukosnego i uginań sztangi nigdy nie rezygnujesz. Pompie na poreczach stosujesz zamiennie z pompkami w wersji na klatka w treningu klatowym, ale powyzsze dwa wykonujesz zawsze.

Zmieniony przez - puma666 w dniu 2008-08-13 11:13:59

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 738
dzieki wszystkim :) skorzystam z twojego planu puma666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1078 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35056
spróbuj superserie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy na masę-siłę do oceny i poprawek

Następny temat

Ocena Planu

WHEY premium