SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z autentycznoscia OSTROWI !!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6286

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
sam zjadam już któryś kilogram ostrowii z rzędu i nigdy nie zauważyłem tej słynnej piany na 15 cm i niedobrego smaku itd; smakuje neutralnie, pieni się ale niewiele, grudek jest niewiele, pozdrawiam.

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na cfm ponoć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Co do ostrowi tez zjadłem jej kilka kg i pieniła sie okrutnie. Od kiedy zacząłem wcinac inne boałka nie zamierzam wracać do ostrowi ze wzgledu na cenę. Lepiej dołozyc a miec en komfort psychiczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
u mnie tez ostrowia nigdy sie nie pieni ... ale moze to spowodowane jest tym ze mieszam łyżką

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
u mnie sie *****sko pieni

choc jak oliwy dodalem to troche jakby syzbciej opadalao piana

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 576 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8227
piszecie ze sie nie pieni a powiedzcie mi czy w smaku i zapachu wyczuwacie czesciowo mleko??

<: G l a d i a t o r :>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
Bul

jasne! jeżeli byłaby to jakaś mega fajna amerykańska firma to zapewne byłaby zmiana procesu technologicznego... ale skoro zwyczajna ostrowia to pewnie jest wałek... czy tak??

Zmieniony przez - WILLHELM w dniu 2007-03-27 22:39:23

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
jedząc ostrowie naturalną zawsze wyczuwałem posmak mleka...

ale to jest wałaśnie urok smaku wszystkich naturalnych bialek serwatkowych...

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 557 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22004
Ja tam mam jednoznaczne zdanie na temat ostrowii <- shit

Moja ostrowia od producenta także miała smak mleka w proszku,
nawet czasami zastanawiałem się czy nie jest to mleko w proszku :D spróbowalem jednego i drugiego i stwierdziłem że mlekiem w proszku nie jest ale smak podobny.
To że sie pieni to małe piwo, najgorsze są te grudki niemal jak piasek, albo jakiś popiół. A i tak każda porcja po 10 minutach lądowała w klopie

Po prostu nie polecam tego wynalazlu osobom które stać na coś chociaż odrobinę lepszego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
kupować z pewnego źródła.
nie smakuje jak mleko w proszku, kilka kilo tego zjadłem.
całkiem sporo.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy - skutki uboczne

Następny temat

Nitrobolon II - kilka pytań

WHEY premium