SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

praca

temat działu:

Informator ZACHODNIOPOMORSKI

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10426

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
Witam wszystkich , szukam pracy stargard i okolice , moze byc szczecin , pyrzyce gdziekolwiek

moze w jakims sklepie z odżywkami albo na siłowni , oczywiscie zadną pracą nie pogardze wiec jak ktos ma oferte to na PW prosiłbym
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Powodzenia, przyda Ci sie

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
w szczecinie blisko masz dabie tam warto poszukac bo jest duzo hurtowni i innych roznych magazynow, w drobimexie potrzebuja na 100% (o ile pracy sie nie boisz), w stargardzie masz przeciez opony tam mozesz sprawdzic i ogolnie w calym parku przemyslowym, w kazdej ochronie potrzebuja, w vedze w szczecinie na zalogi biora ludzi bez licencji masz 100 zl za 12h-grafik ustalasz i jedziesz albo 24/48 za 10dob bedziesz mial rowno 2 k-10 dni pracy

potrafisz cos? masz na cos uprawnienia?
bo pracy za 2k jest troche, moze to nie kokosy ale lepsze to niz nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Chyba zyjemy w innym swiecie Nie ma znaczenia czy jestes dietetykiem po medycynie w powaznej firmie czy sprzataczka. Wszedzie min krajowe daja. A nawet robia wszystko zeby nie dac. Np 3/4 etatu a pracy i tak jest na 8h.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
mam uprawnienia na zurawie , wóżki widłowe,suwnice ,ukladnice magazynowe prawo jazdy i musze wyrobić licencje II stopnia bo mam dyplom ukonczenia szkoly , w stargardzie pracowalem w oponach ale redukcja etatów byla ......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
To na prawobrzezu w magazynach na pewno cos znajdziesz.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
Domer, 2k to naprawde facetowi nie jest ciezko zarobic, przynajmniej takie sa moje doswiadczenia-tylko raz mialem prace za mniej ale to mlody bylem i w sumie bardziej taka przygoda to byla...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
dzis bylem z CV hurtowni artykułów budowlanych gdzie szukaja pracownika na magazyn na wózki , i gosciu oglada moje cv i mowi ze nie mialem nic wspolnego z budowlanka i nie bede wiedział jaka dachówke mam wydac i szuka kogos kto zna sie na dachówkach ogłoszenie jest juz od 15 maja , tak sie zastanawiam czy on zartuje czy poprostu nie chce nikogo przyjac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
w stargardzie otwieraja teraz nowa fabryke, tam poogarniaj, z licencja w ochronie znajdziesz robote na bank-moj koles w solidzie robie i ma 2,7k za 10x24h duzo godzin ale w sumie tez wolnego w takiem systemie nie ejst malo...

fakt czesto maja wymagania z komosu, widuje ogloszenia na sprzataczke z wyzszym

powodzenia, sam jestem w trakcie zmian

a w Twojej szkole nie bylo egzaminu na II stopien bo czesto sa wewnetrzne

te uprawiena co masz pomagala Ci firma czy sam zdobywales?
robota jest w dabiu tam gdzie olej i inne nieczystosci odbieraja od mechanikow-przynajmniej jakis czas temu mialem takie info

Zmieniony przez - Smoq. w dniu 2012-06-11 16:55:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
uprawnienia wszystkie firma mi zrobila bo sam to duzo kasy , a co do egzaminu to miałem wewnetrzny na II stopien , tylko jeszcze nie wyrabialem tej licencji i bym musial wkoncu wyrobić bo juz 3 lata mineły od egzaminu

do stargardu do nowej fabryki juz skladalem CV ale z tego co wiem to fabryka ma powstac do pazdziernika 2013 roku

a co to za firma z tymi olejami ??


Zmieniony przez - rutkow w dniu 2012-06-11 17:07:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
nie wiem jak sie nazywa ale w googlach masz "rymed" tam zobacz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wycieczka rowerowa + ognisko

Następny temat

dobry dietetyk

WHEY premium