SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pozbycie się tłuszczu z brzucha

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
A po co te treningi brzucha?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
warto korzystac z firm sportowcyh - lepsza stezania nic popularne apteczne

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 84
Trening brzucha po to żebym się go pozbył skoro mam oponkę, chyba ze jest inny sposób ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Oponki nie pozbędziesz się trenując brzuch. Nie ma czegoś takiego jak miejscowe spalanie tłuszczu. Tak samo redukujesz brzuch robiąc biceps, co ćwicząc brzuszki. Ponieważ jest to mały mięsień, więc i spalanie kalorii jest minimalne. Lepiej robić przysiady lub MC, aby spalać tłuszcz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Brzuch trenuje się w kuchni
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 84
ok ale od samego jedzenia na brzuchu nie zarysują się mięśnie nie mowie tu o super 6cio paku ale po prostu o plaskim brzuchu......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Możesz mieć wywalone mięśnie brzucha w kosmos, a jak masz tłuszcz, to i tak nic nie będzie widać. Zrozum, że mięśni brzucha nie trzeba dodatkowo ćwiczyć, aby mieć sześciopak. Warunkiem jest zero fatu. No i nie palisz tłuszczu robiąc brzuszki. Tłuszcz palisz odpowiednią dietą.

Ja brzucha dodatkowo nie trenuję, a sześciopak mam. Dlaczego? Mam niski BF. Prawie zerowe zatłuszczenie.


Zmieniony przez - Tygrys_85 w dniu 2015-12-09 13:31:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347430
Od widoczności mięśni brzucha jest niski poziom bf.
Od masy mięśni brzucha są już odpowiednie ćwiczenia.

Tak się to przedstawia.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
dominika6c6
Trening brzucha po to żebym się go pozbył skoro mam oponkę, chyba ze jest inny sposób ?


To nie jest sposób. Sposobem jest ujemny bilans kcal i trening siłowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
nie spalamu tłuszczu miejscowo
m. brzucha są o wiele mniejsz nic m. nóg wiec spala mniej energii

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najtrudniejszy pierwszy krok...

Następny temat

plan treningowy do modyfikacji

WHEY premium