SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

powakacyjny rozruch-suplementy

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 88
Jakie suplementy polecilibyscie na powakacyjny rozruch (poranne aeroby+popoludniowa lekka silownia) na razie uzywam TermoTech, zastanawiam sie nad glutamina lub BCAA co bylo by lepsze?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
zalezy jak sie odzywiasz, jezeli jesz b malo bialka i do tego masz deficyt kaloryczny i b duze obciazenia treningowe to owszem bylby jakis sens
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
ale jaki cel konkretnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 88
zmniejszenie poziomu tkanki tluszczowej i ogolne roztrenowanie miesni przez ok miesiac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
a ile kaski masz do przeznaczenia? i co oznacza 'roztrenowanie' bo raczej suplementow nie ma z takim przeznaczeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 88
roztrenowanie=przygotowanie miesni do wiekszego wysilku po dluzszym zasoju, taka ogolno rozwojowka, ok 100zl bo na tym etapie nie ma sensu wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
ja bym kupil ZMA w takim razie i przylozyl sie do diety.. pozniej dodal kreatynke i jechana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
jaka miales diete dotychczas ? przez ten 'zastoj' ?

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 88
nie mialem niestety :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
hmm

wspominales o zatluszczeniu wiec to sugeruje ze przemiana materii sie zwolnila...nie miales diety wiec jeszcze bardziej mi to sugeruje ze metabolizm sie spowolnil...w koncu slowo rozruch utwoerdza mnie w przekonaniu ze masz zwolniona przeminae materii !!

zatem proponuje ustalic mniej wiecej ile kcal jadles/dzien przez ostatni tydzien...odejmiesz od tego 500kcal i powoli zejdziesz do pulapu gdzie bedzie mozliwe spalanie tluszczu :) po tym czasie warto dopiero wg mnie wlaczyc suplementy....jak juz metabolizm bedzie szybszy :)

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 88
poki co uzywam thermo speed od tygodnia, zastanawiam sie teraz nad glutamina lub bcaa czy narazie nie ma sensu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
wg mnie nie ma

Pozdrawiam
misoo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile CP i białko mogą być w roztworze wodnym ?

Następny temat

Kreatynina w moczu a Ester

WHEY premium