SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementy a oddawanie krwi?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
Witam, jestem od 4 lat honorowym dawcą krwi i w związku z tym mam pytanie do przedstawicieli firmy Olimp, jak i do znawców w temacie - czy są jakieś suplementy w trakcie brania których nie powinienem oddawać krwi? Bo już różne "dziwne" rzeczy czytałem na ten temat (np że biorąc l-karnityne nie powinno się oddawać krwi) więc chciałbym się dowiedzieć jak to jest tak naprawde Dodam że również od 4 lat mam styczność z suplementami i nigdy nie narzekali na moją krew w RCKiK więc myślę że nie ma żadnych przeciwskazań ale wolę się upewnić
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
kazdy nadmiar kreatyny jest przemieniany w kreatynine
wiec jesli masz jej nadmiar bedziesz mial wieksze wyniki
jesli NIE przekraczasz dawek zalecanych dla bialka nie powinienes miec podwyzszonych jakichkolwiek wynikow jesli jestes zdrowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Nie ma problemu.
Gratuluje aktywności w oddawaniu krwi

Pozdr
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
kanarek: Nie ma problemu.
i mi takie wyjaśnienie w zupełności wystarcza (dlatego że jestem świadom posiadanej przez Ciebie wiedzy) ale dla niektórych to może być mało przekonywujący argument więc jeśli mógłbyś to jakoś uzasadnić to będę wdzięczny

kanarek: Gratuluje aktywności w oddawaniu krwi
dzięki, do tej pory prawie 7 litrów na moim koncie ale będzie dużo dużo więcej cieszę się że chociaż tak mogę pomoc innym i zachęcam wszystkich do honorowego krwiodawstwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Skorup - nie są mi znane żadne przeciwwskazania, co do jednoczesnego oddawania krwi i stosowania supelemntów.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Po prostu suplementy nie mają negatywnego wpływu na Twoją krew. Nie mają też więc negatywnego wpływu na człowieka, który będzie poddany transfuzji etc.
Dużej filozofii w tym nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
ok, dziękuję za odpowiedzi. Pytałem dlatego że spotkałem się z wątpliwościami u znajomych a także ludzi na innych forach i chciałem im to jakoś wytłumaczyć. A wątpię żeby mi uwierzyli jak im tylko powiem że nie szkodzą bez jakiegoś sensownego wyjaśnienia. Dałbym po sogu ale już nie mogę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
poza jego przyrostem masy

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1. pomagasz innym (wiadomo)
2. pomagasz sobie (mniej wiadomo redukujesz nadmierne u wiekszosci mezczyzn nieusuwalne i mogace stanowic problem zapasy zelaza)
GRATULACJE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
jak napisał kanar - nima najmniejszego PROBLEMU !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 277
Wkońcu wiem że nie musze się martwić przed następnym oddaniem krwi. Jedynym minusem będzie trochę mniej energii na kilku treningach po ale to nie problem.

Pytanko:

Czy w momencie kiedy jestem na diecie redukcyjnej nie będe po oddaniu za bardzo osłabiony? czy powinno się oddanie krwi wspomóc jakimś dodatkowym posiłkiem lub jakimiś suplami ?

Pytam ponieważ mam już za sobą blisko 10l krwi oddanej jednak jednak następna będzie już z dietą i suplami. Tauryna + kreatyna mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Czy w momencie kiedy jestem na diecie redukcyjnej nie będe po oddaniu za bardzo osłabiony? czy powinno się oddanie krwi wspomóc jakimś dodatkowym posiłkiem lub jakimiś suplami ?

Mozesz byc oslabiony - jednak nikt nie jest w stanie powiedziec Tobie jak bardzo.
Po oddawaniu krwi zazwyczaj dostaje sie jakies slodycze i sok Mozesz tym podreperowac nieco swoje samopoczucie po. Osobiscie w dniu oddawania krwi zrezygnowalabym z ujemnego bilansu kalorycznego i zastosowala ten na "0". Jeden taki dzien nie zburzy Tobie redukcji. A krwi przeciez nie oddajesz co 3 dni...
Pozdrawiam.

28:06:42:12
That is when the world will end.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplemety gdzie w WB

Następny temat

co to za biogenix ??

WHEY premium