SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

potrzebna pomoc:)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 209
a wiec tak:
Cwicze od ponad roku, dieta jest generalnie srednia - tzn. bialko zawsze 2,2-2,5g/kgm ale problem mam z kaloriami i masa waha mi sie w granicach 83-86. strasznie mnie to wku.. bo celem jest 93-95 kg. kalorie mam zamiar nadrobic gainerem(prosta sprawa). zastanawiam sie nad MUTANT MAGNUM TREC lub GAIN BOLIC OLIMP. do tego mam zamiar dalej suplementowac sie bialekiem z ostrowi. do tego chce dorzucic krete albo stacka. i teraz mam takie pytania:
1. ktory gainer bedzie lepszy? nie jestem ekto i boje sie ze mnie olimp zaleje a z drugiej strony boje sie po trecu nie bedzie szalu
2. czy zauwaze jakas roznice miedzy kreta a stackami? cwicze ledwo ponad rok, jeszcze nie stosowalem tego typu supli i mimo ze duzo o tym czytalem to nie jestem do konca pewien czy nie byloby warto odrazu zainwestowac w cos pozadniejszego
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12650
1.z gainerów to polecam mutant mass lub mass xxl
2.kreatyna - to pojedyncza forma a stack to np mix kreatyn + substancje pompujące np jabłczan cytruliny , arginina oraz substancje pobudzające np kofeina , l-tyrozyna
różnica może być w chęci do treningu oraz ogólnie w komforcie treningu jeśli wybierzesz stack
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
wiem jaka jest roznica miedzy kreatyna mono a stackami - przynajmniej ta teoretyczna, chodzi mi jednak o to czy przy pierwszym spotkaniu z tym typem supli jest sens siegania po stacki. nie chce przeplacac za rozne formy kreatyn jezeli efekt bedzie ten sam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12650
jeśli pierwszy cykl to pojedyncza forma będzie lepsza efekt taki sam a po co przepłacać ?? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
zakladajac ze kupie PVL mutanta i krete z olipma(360caps x 1250mg) to jak to wszystko poustawiac w ciagu dnia?
1. kreta na pobudke 5capsow
2. 30 minut po krecie pierwszy posilek, ew bialko i gainer
3. 30min przed treningiem krete tez na czczo czy mozna np krete zaraz po obiedzie lub na odwrot? nie do konca wiem jak godzic przyjmowanie posilkow z kreta bo ronie o tym pisza. jedni podaja ze jak sie najem cukrow i dorzuce krete to obnize dzialanie krety i sie zaleje dodatkowo a inni mowia ze to raczej bajka i nie wiem do konca komu wierzyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 116 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4499
KREATYNE PO TRENINGU DAL BYM

-----POLAND-----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
oczywiscie ze po. zle napisalem. chodzi mi tylko o to jakosc dzialania jezeli sie miesza z posilkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 116 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4499
Odzywki typu giner uzupelniasz miedzy posilkami
bialko najlepiej brac po treningu i przed snem TO JEST MOJE ZDANIE
a jakosc dzialania raczej sie niezmieni organizm wie sam ile czego potrzebuje jak bedzie zaduzo to wydali jak za malo to rezultatow niebedzie za duzych

-----POLAND-----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1416 Napisanych postów 35562 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 150814
Odzywki typu giner uzupelniasz miedzy posilkami - nie prawda

bialko najlepiej brac po treningu i przed snem - j/w

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2010-04-04 02:42:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1416 Napisanych postów 35562 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 150814
Dorcel - kreatyne mozesz brac z posilkami

co do kalorii, ile spozywasz wegli i tluszczy na kg masy ciala?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
a wiec tłuszcze ok 1,5-2 a cukry ok 350dziennie wiec nie cale 4 na kg i dlatego chce ten gainer dołożyć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

najmocniejszy spalacz... SOGI

Następny temat

dzienny rozklad odzywek-do sprawdzenia

Zestaw 1