SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

potrzebna pomoc:)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 209
a wiec tak:
Cwicze od ponad roku, dieta jest generalnie srednia - tzn. bialko zawsze 2,2-2,5g/kgm ale problem mam z kaloriami i masa waha mi sie w granicach 83-86. strasznie mnie to wku.. bo celem jest 93-95 kg. kalorie mam zamiar nadrobic gainerem(prosta sprawa). zastanawiam sie nad MUTANT MAGNUM TREC lub GAIN BOLIC OLIMP. do tego mam zamiar dalej suplementowac sie bialekiem z ostrowi. do tego chce dorzucic krete albo stacka. i teraz mam takie pytania:
1. ktory gainer bedzie lepszy? nie jestem ekto i boje sie ze mnie olimp zaleje a z drugiej strony boje sie po trecu nie bedzie szalu
2. czy zauwaze jakas roznice miedzy kreta a stackami? cwicze ledwo ponad rok, jeszcze nie stosowalem tego typu supli i mimo ze duzo o tym czytalem to nie jestem do konca pewien czy nie byloby warto odrazu zainwestowac w cos pozadniejszego
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12650
1.z gainerów to polecam mutant mass lub mass xxl
2.kreatyna - to pojedyncza forma a stack to np mix kreatyn + substancje pompujące np jabłczan cytruliny , arginina oraz substancje pobudzające np kofeina , l-tyrozyna
różnica może być w chęci do treningu oraz ogólnie w komforcie treningu jeśli wybierzesz stack
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 209
wiem jaka jest roznica miedzy kreatyna mono a stackami - przynajmniej ta teoretyczna, chodzi mi jednak o to czy przy pierwszym spotkaniu z tym typem supli jest sens siegania po stacki. nie chce przeplacac za rozne formy kreatyn jezeli efekt bedzie ten sam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12650
jeśli pierwszy cykl to pojedyncza forma będzie lepsza efekt taki sam a po co przepłacać ?? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 209
zakladajac ze kupie PVL mutanta i krete z olipma(360caps x 1250mg) to jak to wszystko poustawiac w ciagu dnia?
1. kreta na pobudke 5capsow
2. 30 minut po krecie pierwszy posilek, ew bialko i gainer
3. 30min przed treningiem krete tez na czczo czy mozna np krete zaraz po obiedzie lub na odwrot? nie do konca wiem jak godzic przyjmowanie posilkow z kreta bo ronie o tym pisza. jedni podaja ze jak sie najem cukrow i dorzuce krete to obnize dzialanie krety i sie zaleje dodatkowo a inni mowia ze to raczej bajka i nie wiem do konca komu wierzyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 116 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4499
KREATYNE PO TRENINGU DAL BYM

-----POLAND-----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 209
oczywiscie ze po. zle napisalem. chodzi mi tylko o to jakosc dzialania jezeli sie miesza z posilkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 116 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4499
Odzywki typu giner uzupelniasz miedzy posilkami
bialko najlepiej brac po treningu i przed snem TO JEST MOJE ZDANIE
a jakosc dzialania raczej sie niezmieni organizm wie sam ile czego potrzebuje jak bedzie zaduzo to wydali jak za malo to rezultatow niebedzie za duzych

-----POLAND-----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Odzywki typu giner uzupelniasz miedzy posilkami - nie prawda

bialko najlepiej brac po treningu i przed snem - j/w


Zmieniony przez - faftaq w dniu 2010-04-04 02:42:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Dorcel - kreatyne mozesz brac z posilkami

co do kalorii, ile spozywasz wegli i tluszczy na kg masy ciala?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 209
a wiec tłuszcze ok 1,5-2 a cukry ok 350dziennie wiec nie cale 4 na kg i dlatego chce ten gainer dołożyć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

najmocniejszy spalacz... SOGI

Następny temat

dzienny rozklad odzywek-do sprawdzenia

WHEY premium