SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

post Melaniuka-magiczny sposob na wzrost czy lipa?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18928

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
Ale tym sposobem nawet jak urośniesz to tylko w górę i waga Ci pewnie nie podskoczy:/. Jakbyś naturalnie urósł, to waga by sie też zwiększyła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurva ludzie nie będziecie mogli się ruszać na starość!! Kolana za kilka tyg wam rozpiździ i już nawet kolagen i glucosamine nie pomogą. Zastanówcie się dwa razy, bo ból kolan to nie jest świetna rzecz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
Też mi sie tak wydaje. Zyskają w ten sposób góra 2 cm, a mogą zostać kalekami. Najlepszym ćwiczeniem i najbezpieczniejszym jest wiszenie na drążku, ale bez żadnych obciążeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
Dudek moim zdaniem z kolankami nie bedzie tak zle jesli nie zarzucisz na kostki 15kilo z umiarkowanym ciezarem krzywdy raczej nie zrobisz, poza tym cialo nie jest tak kruche jak myslisz sportowcy uprawiajacy swoj zawod wyczynowo jakos zyja choc sa takie przypadki ze ida na operacje kolana lub biodra ale popatrz chociaz na Malysz ktory jest wyczynowcem jego kolana sa narazone na ogromne przeciazenia a jakos normalnie chodzi a Ty mowisz ze 4,5 kilogramka rozwali stawy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 817
Ale choćby mi masy nie przybyło to i tak bede nieźle wyglądał.Na razie nie ćwicze woóle a w klatce piersiowej mam 107cm pas 77cm i zaledwie 170cm.Wyglądam powoli jak Jochny Bravo i nic mi nie przyjdzie z tego że będe szeroki jak moge zosać kurduplem.Jakoś zaryzykuje.Przyłączam się do wypowiedzi że umiarkowany ciężar nie zrobi mi krzywdy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
Cały urok wzrostu polega na tym, że rozrasta się wszystko. Ręce się wydłużają, bary robią się szersze, waga wzrasta. To jest ważne. A te kilka cm to i tak niewiele zmienią wygląd. Pastyl do ilu chcesz dojechać cm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
Ja pierd0le, takich postów tu w ogóle nie powinno być, ludzie, czy wy jesteście aż tak zakompleksieni, że musicie się brać za takie gówna? Od razu lepiej koło średniowieczne, na 100% zadziała, a przecież nie ma odowodu że 700 lat temu ludzie nie z***ali sobie tym kolan. Mówicie o sportowcach? Tylko oni żyją dla sportu, całe ich harmonogram jest dostosowany do przeciążeń, mają odpowiedni czas na odpoczynek, regeneracje, używają odpowiednich środków, których nie kupicie za 2 zł w kiosku. Na starość już jakoś sportowcy nie są ideanlynm okazem zdrowia. Ich treningi nie polegają na naciąganiu ciała. Dlaczego żadko który koszykarz gra w wieku 40 lat? Jeśli twierdzicie, że przez kondycje to gratuluje rozumu.

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
Adi inaczej byś mówił, jakbyś miał ok. 170 cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
Kiedyś miałem 170 cm Trudno uwierzyć, wiem Ale dla 2-4 cm, na które i tak są małe szanse nigdy nie wziąłbym się za takie coś. Skoro ciało nie chce więcej urosnąć to znaczy, że tyle dla ciebie jest najodpowiedniejsze, organizm sam wie czego chce i nie należy go nienaturalnie rozciągać.

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
Zgadzam się.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

italbike 2820

Następny temat

Ubiór XXL dla szosowca amatora

WHEY premium