SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

post Melaniuka-magiczny sposob na wzrost czy lipa?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 817
Mnie wystarczy spokojnie 175-176cm. Ale jeszcze mi właśnie te 5-6cm brakuje i mam nadzieje że urosnę tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
Te 5-6 cm nic Ci nie da. Dalej będziesz kurduplem. Ja tyle mam i tak sie właśnie czuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
Adinrxx ale mnie zdenerwowales po hu# sie tu wpisujesz jak nic wartosciowego dla tego postu nie przynosisz? jak jestes mutantem ktory w wieku 14 lat ma 2 metry (nie obrazajac innych 2-wu metrowcow)to twoja sprawa i nie wchodz tu poprostu.Po pierwsze to wiele osob chcialoby podrosnac troche a jak maja szanse nawet nikla to lepiej ja wykorzystac niz miec do siebie pretensje ze czegos sie nie zrobilo.Kolo sredniowieczne napewno nioslo ze soba szkody ale nie porownujgo do 4,5 kilogramowego ciezarka.Popatrz jakie ty glupoty piszesz o tych sportowcach "caly ich harmonogram jest dostosowany jest dostosowany do przeciążeń" - kazdy jest zbudowany tak samo i to ze Malysz czy Pudzian sa wyczynowcami i sie regeneruja to nie znaczy ze sa oni nie zniszczalni(ich organizmy sa lepiej przystosowane do warunkow w jakich pracuja).Kto mowi ze trzeba stosowac jakies srodki ktorych za 2 zyla nie dostane - najczesciej uzywaja oni tego samego co wszyscy to nie prl ze trudno dostac jakis produkt osteoblox , msm czy kolagen jak bede chcial to nakupie sobie 20 paczek.Wyczynowcy uprawiaja sport przez dlugi okres nawet do 20 lat a nikt chyba nie bedzie rozciagal sie tyle.Jak mowisz o koszykarzach ktorzzy na starosc nie sa zdatni do gry to po co wogole grasz w kosza jestes "glupi" "na starosc nie bedziesz mogl chodzic" . Zobacz na Jordana czy ma on jakies wieksze klopoty z chodzeniem przeciez nie jest mlodzieniaszkiem.Lepiej daj sobie spokoj z krytykowaniem jak nie masz silnych argumentow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
k3ho jak twierdzisz, że ja nie wznosze nic nowego do dyskusji to przeczytaj swój post. Po pierwsze nie zwracaj się do mnie per mutant, nie życze sobie tego i nie będę tego tolerował, po drugie nie mam 2 metrów, tak zakompleksiony jesteś? Tak zazdrość zżera że innym trzeba dosrać? Skrytykowałem ten caly program bo jest g**** wart, mój post nie był bezwartościowy, może ostra krytyka choć jednego zniechęci do tego typu programów, na czym bardzo mi zależy. Ilu jest korzykarzy, którzy kochają grę, a jednak, żadko kto przekracza 40-tkę na boisku. Gdyby ciało to wytrzymywało niejeden by dłużej pograł. Napisałem gdzieś, że każdy kto gra w kosza kończy na wózku? Nie. Gram w kosza bo tu lubię i będę grać.

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
zakompleksiony to ja nie jestem bo moje 178 mi starczy moze zeby bylo powyzej 180 tak dla zaokraglenia ale wcale nie zazdroszcze ci twoich cm bo w kosza nie gram.czy program gowno wart jest to sie okaze bo jeszcze nikt nie wyprobowal go przez dluszy czas (ja tez zamierzam). Jak ktos chce urosnac to wole zeby zrobil to niz experymentowal z lewym hgh - wiele jest osob na forum ktorym naprawde jest potrzebne to 5 cm bo sma niechcialbym miec 165.Napisalem ze grajacy w kosza nie moga chodzic bo ty napisale podobnie banalnie ze met. melaniuka doprowadzi do kalectwa czy cus w tym stylu.W kosza sobie graj ja tego ci nie zabraniam ale ty nie zabraniaj rozciagania sie.Koszykarze jak i inni sportowcy graj dla kasy!a po 40 nielatwo dogonic mlode talenty basketu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
K3ho ty masz 16 lat i się boisz, że nie urośniesz? Ty jesteś nie poważny, nawet się nie zabieraj w tym wieku za ten program, bo możesz sobie tylko zaszkodzić. Żebyś później nie płakał jak będziesz miał krzywe nogi. W tym wieku kości jeszcze nie są dobrze uformowane (w czasie dojrzewania więcej tkanki chrzęstnej), po stosowaniu przeciążenia możesz odkształcić w pewien sposób swoje nogi.

P.S Myślałem, że masz conajmniej 23, że się za takie coś bierzesz.

Zmieniony przez - DUDEK w dniu 2005-01-06 20:44:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
moze i masz racje.......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra rób co chcesz, ale przy problemach nie powołuj się na to forum. Powiedz, że sam sobie wymyśliłeś ten sposób, nie chcemy mieć problemów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
Moim zdaniem żadne rozciąganie z obciążeniem nie jest dobre. Ale w wieku 16 lat już wiele się nie rośnie. W mojej starej klasie w liceum urosło zaledwie ok. 20% facetów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 88 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 817
Nie wiem o co wam chodzi no bo jeśli ma 16 lat to najwyższy czas żeby kombinować chociaż kilka cm. Jkaby miał 23 to jż by było zapóźno.Słyszałem o jakiejś metodzie gościa pod nickiem sebas999 czy coś takiego.Twierdzi że metoda jest dobra tylko że ma ją po angielsku i czeka na kogoś kto się tłumaczenia podejmie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

italbike 2820

Następny temat

Ubiór XXL dla szosowca amatora

Wiecej