Witam wszystkich serdecznie!Otóż mam 14 lat 1.80m wzrostu i waże 58 kg, moim wyznaczonym celem jest przytyć do 65~70kg do wakacji.Następnie po tym otóż kroku chciałbym się urzeźbić w wakację, jaką diętę spożywać, co ile jeść,jakie ćwiczenia robić aby zrobić pozytywny skutek... Ćwiczyć już , czy najpierw troszkę przytyć, jak radzicie? Wiem , żę efekty lada chwila nie nadejdą , ale oczekuję na poprawę.Dordzy użytkownicy paroma słowami poproszę o rady!
Prubóje przytyć.!
Krzysztof Piekarz