SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

przybieranie na masie jak lepiej

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Makaveli01 z działu Szybkie pytanie.
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3296
Witam chciałem powrócić do ćwiczeń , zaczynam od początku.
Mam pytanie , narazie robię ogółnorozwojówkę , + A6W, za jakiś miesiąc chciałbym zacząć "cwiczyć na masę"i ułożyć dietę i tu moje pytanie bo mam trochę brzucha i czy dobrze było by najpierw spalić tłuszcz, i dopiero wtedy zacząć masować czy w sumie zacząć masować pomimo tego.

mam 182 wzrostu ważę 81-82kg w pasie 93-96
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 18907 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65886
Ja w podobnej sytuacji jestem i robię masę a od kwietnia planuje zacząć redukcję.

P.S to dział dla niezarejestrowanych

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3296
no nie chciałem zaśmiecać działu po siłowni takimi głupimi pytaniami i dlatego dałem do szybkich pytań :) ale ktoś przeniósł tutaj
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31168
Masuj, ale z glowa oczywiscie. No i odpusc sobie a6w.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22200
W sumie pasie juz hardcore :D masuj ale pas pilnuj
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3296
dziękuje za szybkie odpowiedzi, czekam na kolejne .

Póki co do 20 ćwiczę dalej normalnie ,później wyjeżdżam na 2 tyg. za granice to będę musiał się zadowolić podciąganiem i pompkami i innymi ćwiczeniami nie wymagającymi sprzętu, po powrocie tydzień czy 2 tyg ćwiczeń ,następnie dieta i masowanie .
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31384
Jak Sasiad, do marca/kwietna masowac, pozniej wycinka.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziwny przypadek (doległość)

Następny temat

Wyciskanie na klatke --- mam problem.

electro
Polecane artykuły