Witam chciałem powrócić do ćwiczeń , zaczynam od początku.
Mam pytanie , narazie robię ogółnorozwojówkę , + A6W, za jakiś miesiąc chciałbym zacząć "cwiczyć na masę"i ułożyć dietę i tu moje pytanie bo mam trochę brzucha i czy dobrze było by najpierw spalić tłuszcz, i dopiero wtedy zacząć masować czy w sumie zacząć masować pomimo tego.
mam 182 wzrostu ważę 81-82kg w pasie 93-96
Mam pytanie , narazie robię ogółnorozwojówkę , + A6W, za jakiś miesiąc chciałbym zacząć "cwiczyć na masę"i ułożyć dietę i tu moje pytanie bo mam trochę brzucha i czy dobrze było by najpierw spalić tłuszcz, i dopiero wtedy zacząć masować czy w sumie zacząć masować pomimo tego.
mam 182 wzrostu ważę 81-82kg w pasie 93-96
Krzysztof Piekarz
i robię masę a od kwietnia planuje zacząć redukcję.
:'-(
