Witam.
chciałbym się dowiedzieć moze wy mi pomożecie jakiej odżywki użyć mam troche nadwagi mam dietę i cwicze na siłowni dosyć ostro potrzebuje takiej odżywki żebym:
-Miał więcej siły
-Szybciej mi mięsnię rosły
-żebym spadł troche z wagi
nie wchodzi w gre HMB bo to terapia długotrwała i nie zawsze przynoszaca efekty.
chciałbym się dowiedzieć moze wy mi pomożecie jakiej odżywki użyć mam troche nadwagi mam dietę i cwicze na siłowni dosyć ostro potrzebuje takiej odżywki żebym:
-Miał więcej siły
-Szybciej mi mięsnię rosły
-żebym spadł troche z wagi
nie wchodzi w gre HMB bo to terapia długotrwała i nie zawsze przynoszaca efekty.
Krzysztof Piekarz
