Witam planuje podjąć trening redukcyjny (tkanki tluszczowej) prócz ujemnie zbilansowanej diety chciłbym dopytac jaka suplementację podjąc w tym czasie. Nie chodzi mi o konkretne firmy i produkty tylko rodzaje. Mam już jakąś wstepną kompilację którą chcialbym zweryfikować.
Zestaw jaki planuje podjąć to : Karnityna, tauryna, isotonic, aminokwasy, kreatyna no i witaminy. Czy jest to dobre połączenie supli? Czy coś dolożyc czy może odjąć?
Pozdraiwam
Zestaw jaki planuje podjąć to : Karnityna, tauryna, isotonic, aminokwasy, kreatyna no i witaminy. Czy jest to dobre połączenie supli? Czy coś dolożyc czy może odjąć?
Pozdraiwam
Krzysztof Piekarz