Witam , moje pytanie brzmi : kupiłem kiedyś od kolegi cytocela - w opakowaniu po cp , bo twierdził , że tamto opakowanie od cc się rozwaliło - tak wiem , głupio zrobiłem :) ale nie w tym rzecz , sedno sprawy wygląda tak ,że zastanawiam się , zakładając że ten cytocell był jakiś stary etc. czy mogę zacząć kolejny cykl , bez przerwy po tym suplemencie , czy raczej odstawić kreatynę ?Dodam ,że przy cc jest dopisane
"czy muszę przyjmować Cytocell cyklicznie?
Nie. Formuła cytocell nie wymaga ładowanie i może być przyjmowana stale, bez obawy o przyzwyczajenie i konieczność zwiększania dawki."
Mam nadzieje że nie zbyt to skomplikowałem . Pozdrawiam
"czy muszę przyjmować Cytocell cyklicznie?
Nie. Formuła cytocell nie wymaga ładowanie i może być przyjmowana stale, bez obawy o przyzwyczajenie i konieczność zwiększania dawki."
Mam nadzieje że nie zbyt to skomplikowałem . Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz

