jak w temacie kumplowi zamarazly odrzywki tak ze sa twarde njak kamien cz po wysuszeniu ich w suszarni bedzie jakas szansa ze beda w porzadku ?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
ta smiejce sie dalej :D to wcale nie jest smieszne ja chce moje odrzywki nie mam zamiaru czekac nastepnych 2 tygodni bo juz czekam poltora miesiaca
...
hm rozne bialka gainery kreatyny z 50 kilo polowa miala byc dla mnie ale kumpel zostawil w garazu a staa wylaczyla ogrzewanie i tak siedzialy przez kilka lub kilkanascie dni
...
o Boze:D
czyzby prowokacja?:D
Zmieniony przez - ANIIMAL w dniu 2011-01-04 22:58:53
czyzby prowokacja?:D
Zmieniony przez - ANIIMAL w dniu 2011-01-04 22:58:53
"Upór i Systematyczność, Efekty Przyjdą Same"
...
nie no pytam sie bo naszczescie oon zauli bo jego wina ale chodzi o to ze nie mieszkam w polsce a chcialem zaczac sobie nowy cykl a kurierem to idzie i idzie wiec da sie jeszcze zjesc te odrzywy czy nei bardzo
...
hmm niech wieźmie troche tego gainera czy cotam i potrzyma z dzien i niech zobaczy co z tego bedzie czy papka sie zrobi czy co
tak wogle to troche to dla mnie dziwne bo to wszystko proszek jest wiec jak to miało zamarznonc chyba że otwarte bylo i wilgoc złapało albo choj wie co tam jeszcze
i co wy sklep otwieracie 50kg ? :O w ilościach churtowych ;)
tak wogle to troche to dla mnie dziwne bo to wszystko proszek jest wiec jak to miało zamarznonc chyba że otwarte bylo i wilgoc złapało albo choj wie co tam jeszcze
i co wy sklep otwieracie 50kg ? :O w ilościach churtowych ;)
spokoojnie, damy rade.
...
zamawiamy kurierem a do 50 kg jest taka sama cena;d wiec lepiej nam si eoplaca zamowic raz a porzadnie niz placic 300zl z akuriera co miesiac no i kumpel cos sprzedaje bo tu w danii dostepne sa tylko jakies dunskie odrzywki a to taka c***nia a na dodatego kilka razy drozsza
...
ostatnio jak przyszla do mnie paka, to aakg shoty mialem zamarzniete
ale dzialaly ok.
Co do odzywek trudno powiedziec jak bedzie...
ale dzialaly ok.
Co do odzywek trudno powiedziec jak bedzie...
Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/
...
Przenieś w suche miejsce i zobacz co będzie jak wyschnie.
"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz
