SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zamarzniete odrzywy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 506 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12784
jak w temacie kumplowi zamarazly odrzywki tak ze sa twarde njak kamien cz po wysuszeniu ich w suszarni bedzie jakas szansa ze beda w porzadku ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 506 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12784
ta smiejce sie dalej :D to wcale nie jest smieszne ja chce moje odrzywki nie mam zamiaru czekac nastepnych 2 tygodni bo juz czekam poltora miesiaca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 334 Wiek 27 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8372
co to za odżywki

spokoojnie, damy rade.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
ale jaja

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 506 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12784
hm rozne bialka gainery kreatyny z 50 kilo polowa miala byc dla mnie ale kumpel zostawil w garazu a staa wylaczyla ogrzewanie i tak siedzialy przez kilka lub kilkanascie dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1147 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13782
o Boze:D

czyzby prowokacja?:D

Zmieniony przez - ANIIMAL w dniu 2011-01-04 22:58:53

"Upór i Systematyczność, Efekty Przyjdą Same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 506 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12784
nie no pytam sie bo naszczescie oon zauli bo jego wina ale chodzi o to ze nie mieszkam w polsce a chcialem zaczac sobie nowy cykl a kurierem to idzie i idzie wiec da sie jeszcze zjesc te odrzywy czy nei bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 334 Wiek 27 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8372
hmm niech wieźmie troche tego gainera czy cotam i potrzyma z dzien i niech zobaczy co z tego bedzie czy papka sie zrobi czy co

tak wogle to troche to dla mnie dziwne bo to wszystko proszek jest wiec jak to miało zamarznonc chyba że otwarte bylo i wilgoc złapało albo choj wie co tam jeszcze
i co wy sklep otwieracie 50kg ? :O w ilościach churtowych ;)

spokoojnie, damy rade.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 506 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12784
zamawiamy kurierem a do 50 kg jest taka sama cena;d wiec lepiej nam si eoplaca zamowic raz a porzadnie niz placic 300zl z akuriera co miesiac no i kumpel cos sprzedaje bo tu w danii dostepne sa tylko jakies dunskie odrzywki a to taka c***nia a na dodatego kilka razy drozsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
ostatnio jak przyszla do mnie paka, to aakg shoty mialem zamarzniete ale dzialaly ok.
Co do odzywek trudno powiedziec jak bedzie...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 173464
Przenieś w suche miejsce i zobacz co będzie jak wyschnie.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Mi gainer zamarzł, ale rozrobiony. Bo przed garażem zostawiłem i polazłem ćwiczyć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybkie pytanie

Następny temat

No Xplode godzinny dawkowania

WHEY premium