SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

masy czas, dieta ułożona i czeka na sprawdzenie.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2149

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4588
użyję ankiety z działu Redukcja:
Płeć : Mężczyzna

Wiek : 17
Waga : 72
Wzrost : 177
Obwód klatki : ok. 100 cm
Obwód ramienia : 32 cm
Obwód talii : 84 cm
Obwód uda : 52 cm
Obwód łydki : 39 cm
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: http://i51.tinypic.com/6r7qll.jpg
Aktywność w ciągu dnia : szkoła
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3xtyg siłownia, po siłowym 20-30 min aerobów, WFy w szkole
Odżywianie : fajne
Cel : masa z jak najmniejszą ilością tłuszczu
Ograniczenia żywieniowe : nie ma
Stan zdrowia : Zdrowy
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłka, bieganie
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : https://www.sfd.pl/czas_na_poprawe_diety_na_szybsze_redukowanie_i_nowy_trening%-_-t661653.html 
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : redukcyjna, link wyżej

okej, a teraz dieta:





Zmieniony przez - majk3 w dniu 2011-01-02 11:46:53

Zmieniony przez - majk3 w dniu 2011-01-02 11:47:19

Zmieniony przez - majk3 w dniu 2011-01-02 11:47:57

Zmieniony przez - majk3 w dniu 2011-01-02 11:48:37
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 117946
obniz lekko bialko do max 2.5g zwierzęce+roslinne
wywal wpc, okolotreningowo daj np 125g kury i reszte dorzuc do 2 i 3 posiłku - postaraj się aby w każdym było +- po rowno
dodaj warzyw bo 100g to za mało do posiłku

pozdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4588
ok sog poleciał
czyli dopiję do końca WPC które mi zostało, ew. będę nim uzupełniał braki w diecie, zamiast niego dodam kuraka w 2 i 3 posiłku. W nich miałem 60g, więc kolejne tyle. No i więcej brokułów. A muszę wywalać to 0,1 białka? Akurat im więcej go tym lepiej chyba..
dobrze kombinuje?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 117946
akurat nie zawsze więcej znaczy lepiej, warzywa do każdego poza potreningowym
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4588
a w któym posiłku zejść z białka? bo nie wiem do końca.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 117946
zrob tak zbeby w każdym było po rowno, mniej więcej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4588
powiem ci, że ciężko będzie z pozbyciem się WPC, gdyż jest to łatwy dla mnie sposób na podbicie białka. jak tyle se walnę kuraka w 2 i 3 posiłku, to nie zdążę go zjeść, jestem wtedy w szkole, a nie mam długich przerw.
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
jak spozywasz raz nic nie bedzie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4588
hmm, tak swoją drogą, jak brać mono? jak na razie jest 5g DNT przed śniadaniem na czczo i w DT 5 g na czczo przed śniadaniem i po treningu.
...
Napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 184874
może być

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4588
może być mnie nie zadowala
zaproponuj tak, aby bylo git dobrze
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w diecie na mase

Następny temat

Czy to jest dobrze i zdrowo? Prosze o pomoc.

electro
Polecane artykuły