Siema , potrzebuje dobrego treningu na mase , ale trenuje u siebie wiec mam do dyspozycji , sztange , lawke , stojaki hantle do 13kg , drazek.
Chodzi mi o mase to jest cel , sila nie jest zbyt wazna , mysle ze dobry bylby fbw , moj staz to z 3 miesiace.
Chodzi mi o mase to jest cel , sila nie jest zbyt wazna , mysle ze dobry bylby fbw , moj staz to z 3 miesiace.
Krzysztof Piekarz