SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

XVII Otwarte Mistrzostwa Polic w Wyciskaniu Leżąc 13.11.2010

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3759
Regulamin zawodów
I. Cel zawodów
1.Popularyzacja wyciskania leżąc.
2.Wyłonienie Mistrzów na rok 2010
ll. Organizatorzy:
1.TKKF'TYTAN'- Police.
2.Zakłady Chemiczne POLICE S.A.
3.Urząd Miasta i Gminy Police.
4.Starostwo Polickie.
III. Termin i miejsce::
1.Zawody odbędą się w dniu 2010-11-13.
2.Miejsce rozgrywek: Hala Sportowa przy ul. Siedleckiej 2B. w Policach.
3.Rozpoczęcie imprezy: godz. 11:00.
IV. Warunki uczestnictwa:
Może wystartować każdy, kto:
1.- posiada aktualne zaświadczenie lekarskie uprawniające do startu w zawodach (ważne trzy miesiące od daty wystawienia);
2.- nie posiada zaświadczenia, startuje na własną odpowiedzialność po napisaniu oświadczenia w tej sprawie;

3.- wniesie wpisowe w wysokości 15.00 PLN;
4.- nie ukończył 18-go roku życia, ale przedstawi zgodę opiekuna prawnego do startu w zawodach..
V. Sposób rywalizacji:
Zawody zostaną rozegrane wg formuły Wilkse'a (współczynnik x wyciśnięty ciężar).
VI. Kategorie:
Juniorzy młodsi-do 19 I.
Juniorzy-do 231.
Seniorzy
Weterani-powyżej 401.
Weterani-powyżej 501.
Kobiety
VII. Klasyfikacja:
1. Klasyfikacja najstarszego i najmłodszego zawodnika.
2. Klasyfikacja drużynowa.

VIII. Nagrody:
1. W każdej kategorii zostaną wręczone dyplomy i puchar za zwycięstwo.
2. Miejsca I do III w kategorii seniorów nagrodzone będą nagrodami rzeczowymi.
3.Miejsca I- III w kategorii oldbojów nagrodzone będzie nagrodami rzeczowymi.
4.Miejsca I do III w kategorii juniorów- nagrodzone będą nagrodami rzeczowymi.
IX. Zakwaterowanie:
Zapotrzebowanie na noclegi należy zgłaszać do dnia 2010-11-10 - po tym terminie noclegów nie gwarantujemy.
X. Zgłoszenia:
Zgłoszenia należy przesyłać na adres:
TKKF 'TYTAN' 72-010 Police ul. Kuźnicka 1
lub na adres e-mailowy: [email protected]
XI. Informacje:
Informacji udziela:
Władysław Kosiorkiewicz 913171827 (do godz 15:00) 913176260 (po godz. 16:00)
GSM: 605544980

XII. Ważenie zawodników:
Ważenie zawodników odbędzie się w dniu zawodów od godz. 08:00 w hali przy ul. Siedleckiej 1.
XIII. Postanowienia końcowe:
1.Ostateczna interpretacja niniejszego regulaminu należy do Organizatora i Głównego Sędziego Zawodów.
2.Uczestnicy zawodów winni ubezpieczyć się od następstw nieszczęśliwych wypadków.
3.Zawody zostaną rozegrane wg formuły Wilkes'a (współczynnik x wyciśnięty ciężar).
4.Organizatorzy życzą pomyślnego startu i osiągnięcia satysfakcjonujących wyników
5.Organizator TKKF „TYTAN" Police.

Serdecznie zapraszamy.

TKKF „Tytan" Police

In nomine patrie,et fili et spiritu sancti.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 645 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 8278
Nie kierowałem tej wypowiedzi do Ciebie tylko chciałem sprowokować dyskusję na ten temat. Dobrze wiem jaką wiedzę masz o Naszej Dyscyplinie i że wiesz jakie to uczucie wyciskać 300 kg. Na pewno też wiesz, że są osoby, które widząc zawodnika, który odbija sztangę czy zakłada inny sprzęt i negują jego całą siłę (mówię o różnych forach). Chociażby krytykowane zawody w Złotoryji są przykładem. Dla mnie ktoś, kto wyciska ponad 220 kg bez sprzętu (nieważne czy odbija, podnosi dupę czy czeka na komendy czy nie), albo w sprzęcie ponad 270 jest mega kozakiem. I nie mam nikogo konkretnego na myśli, tylko piszę ogólnie

Pozdrawiam Kraków i okolice
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2945
W jakich T-shirtach można startować?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 500
Można startowac w koszulach do wyciskania:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 797
na tych zawodach zarowno mozna w koszulkach startowac jak i opaskach na nadgarstki i rowniez mozna uzywac opasek na lokcie
...
Napisał(a)
kruszyna30 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 672 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3881
WYNIKI XVII Otwartych Mistrzostw Polic w wyciskaniu leżąc - 13.10.2010

--------------------------------------------------------------------------------





KATEGORIA JUNIORÓW MŁODSZYCH do lat 19


1. TOMASZEWSKI SEBASTIAN - TEAM "Rufian" Jankowo - 90,82 pkt - 140 kg
2. ULIKOWSKI TOMASZ - TEAM "Rufian" Jankowo - 80,14 pkt - 110 kg
3. MUSIALIK MICHAŁ - Hektor Police - 78,56 pkt - 125 kg
4. MAZUREK MATEUSZ - Szczecin - 62,75 kg - 70 kg


NADOLSKI DOMINIK - BOZ Koszalin - nie zaliczył żadnego podejścia


--------------------------------------------------------------------------------


KATEGORIA JUNIORÓW do lat 23


1. OPOLSKI ARKADIUSZ - TKKF "TYTAN" Police - 151,76 pkt
2. MYTKOWSKI SZYMON - AZS Szczecin - 108,02 pkt - 155 kg


--------------------------------------------------------------------------------


KATEGORIA SENIORÓW



1. ŚWIERSZCZ ANDRZEJ- AGRAS WAŁCZ - 158,0 pkt - 280 kg
2. JEZIERSKI PIOTR - STARGARD - 152,54 pkt - 240 kg
3. MAŁEK TOMASZ - DRAWSKO POMORSKIE - 147,58 pkt - 250 kg
4. TRUKAWKA JAN - BOZ KOSZALIN - 132,26 pkt - 210 kg
5. PISAŃSKI DANIEL - TKKF "TYTAN" Police - 130,3 pkt - 200 kg
6. CHLEBOWSKI PIOTR - AZS SZCZECIN - 127,76 pkt - 200 kg
7. PEŁKA PIOTR - "HEKTOR" Police - 126,68 pkt - 220 kg
8. NEUGEBAUER KRZYSZTOF - "HEKTOR" Police - 106,74 pkt - 170 kg
9. ADAMCZYK GRZEGORZ - "HEKTOR" Police - 90,62 pkt - 150 kg
10. WAJDA MARCIN - KAMIEŃ POMORSKI - 75,19 pkt - 120 kg


CIESIELSKI ARTUR - TKKF "TYTAN" Police - nie zaliczył żadnego podejścia


--------------------------------------------------------------------------------




KATEGORIA WETERANÓW 40-49 lat



1. RUFKIEWICZ MARIUSZ - TEAM RUFIAN JANKOWO - 127,41 pkt - 210 kg
2. BOJARCZUK DARIUSZ - FITNES BERLIN - 115,95 pkt - 205 kg
3. Robert Mazurek - (Szczecin) - 109,67 - 170 kg


--------------------------------------------------------------------------------



KATEGORIA WETERANÓW pow.60 lat


1. OSTROWSKI WIESŁAW -TKKF "TYTAN" Police - 116,22 pkt - 185 kg



--------------------------------------------------------------------------------


KATEGORIA KOBIETY


1. FELIŃSKA OLIMPIA - BOZ KOSZALIN - 62,5 kg - 76,55 pkt


--------------------------------------------------------------------------------


KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA


1."TEAM RUFIAN" Jankowo - 34 pkt
2. TKKF "TYTAN" Police - 30 pkt
3. BOZ Koszalin - 25 pkt
4. "HEKTOR" Police - 17 pkt
5. AZS SZCZECIN - 15 pkt
6. "AGRAS" Wałcz - 12 pkt
7. "FITNES" Berlin (NIEMCY") - 10 pkt
Przeklejone.



Zapachniało pięknym wynikiem Andrzeja Świerszcza 280 kg.To chyba rekord Andrzeja na zawodach?.
Jesli ktos był na zawodach niech powie cos na temat sędziowania.Czy było bardzo restrykcyjne czy typowa plaża?

Zmieniony przez - kruszyna30 w dniu 2010-11-14 08:56:34
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 500
niestety lipa bardzo z sędziowaniem co 2 zawodnik podnosił tyłek, wyciskali jak chcieli... komendy tylko na stojak... tak wiec wszyscy odbijali a 3 podejscia Andrzeja tak naprawde nie powinny byc zaliczone
...
Napisał(a)
kruszyna30 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 672 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3881
No tak....:(


Rekord rekordem ale niesmak pozostał:(.
Ale poczekajmy na opinie innych startujących,bądż widzów.

Zmieniony przez - kruszyna30 w dniu 2010-11-14 18:28:05
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 102
sa jakies zdjecia z imprezy??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 500
...
Napisał(a)
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Szacuny 5285 Napisanych postów 19380 Wiek 60 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336500
A cóż to za dziwne stroje ? Gość na jednej focie ma pod spodem t-shirt,widać że koszulka startowa jest przecięta z tyłu a na łokciach opaski.
Chyba jednak berie ma rację !
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2452
Tą koszulke kupiłem kiedys o ciebie Krzychu,rękawki w niej rozciagałes lewarkiem samochodowym rozm.50 sam ja rozcialem do treningow ale nic nie moglem opuscic i sprzedalem ja tem koledze na zdieciu.A zawody traktowane byly jak zabawa, nikt nie przywiązywal uwagi do stroju,opasek na łokciach o oraz techniki wyciskania,wiec sie dostosowałem do zasad organizatora i udało sie wygrac.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Słabe wyniki w wyciskaniu. Pomocy!

Następny temat

pytanie z treningiem silowym o poprawe wyciskania??

electro
Polecane artykuły