@robuch ja mam do szkoły 30km, a ze szkoły na siłke 35km Podobna sytuacja :D Co do gainera chyba se go odpuszcze, narazie powoli na kreatynie. A ps. Czy to prawda że na początku stosowania suplementów moze pojawic sie grypa żołądkowa? Kumpel zaczął cwiczyl z 5 lat na sucho i zaczoł i na tydzien go przysrubwało. Ale moglo byc tak ze przesadzil. Pozdrawiam
Dopiero się uczę!