SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Plus Liga- sezon 2010/2011

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43561

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 34677 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 434573
Pewne zwycięstwo Skry w Olsztynie na początek 7 kolejki

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 117946
Olsztyn nic szczególnego nie pokazał, za to Fart gra tie break w Kędzierzynie
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 34677 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 434573
Niestety Kędzierzyn spisuje się gorzej po tym jak stracili Sebastiana.

A Delecta lepsza od Jastrzębia

Zmieniony przez - wikt w dniu 2010-11-13 19:17:05

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5684 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 48576
AZS,czyli obraz nędzy i rozpaczy...Muszą zajść zmiany.Na początek niech się rozstaną z Sordylem.Szkoda mi Toobala - rozgrywa dobrze,a ma takich patałachów na skrzydłach,z resztą Gunia nie lepszy...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28473
Dzisiaj bardzo emocjonujący mecz AZSu Częstochowa z Resovią Wart obejrzenia

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 34677 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 434573
I Częstochowianie znów sprawiają niespodziankę i po ograniu Jastrzębia pokonują Rzeszów

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 126277
Hehe ludzie smiali ze travica nawet z grozera potrafi zrobic slabego zawodnika

.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28473
Grozer dzisiaj zagrał bardzo słabo co trzeba przyznać. Jedynie Akhrem na miarę swoich możliwości w ekipie Resovii. Fabian dzisiaj pozamiatał swoim rozegraniem

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 117946
Nie ograniam taktyki Travicy, jak nie idzie ściąga Alka, ktory jako jedyny trzyma przyzwoity poziom, zarówno w przyjęciu, ataku i zagrywce
Grozer, sam wie i sie z tym nie ukrywa, że mu nie idzie, daje to po sobie poznać, ale trenejro trzyma go na siłe na boisku, chyba chodzi o takie przełamanie jak w przypadku Marcina Wiki w poprzednim sezonie... Jesli Józek nie jest gotowy do gry to co robi w kwadracie? Od czego jest Dlugosz (nie sądze, żeby zagrał dziś gorzej niż Grozer), od biedy można było Buszka dać na przekątną, bo grywał na pozycji atakującego

pozdr


Zmieniony przez - lukash_g w dniu 2010-11-14 20:33:18
...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53702 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403241
Tez sie zastanawialem dlaczego Jozek nie wszedl na dluzej... Gorzej niz Grozer zagrac sie juz chyba nie dalo :/
Fakt jest taki, ze wychodzi dlugi sezon reprezentacyjny... Zlapal zadyszke i tyle...

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tarczowe hamulce

Następny temat

Plan treningowy 1000m na 4 tygodnie

electro
Polecane artykuły