Witam, mam 17 lat i choruje na niedoczynność tarczycy, jestem w stałej konsultacji z endokrynologiem od sierpnia 2009 r., aktualnie biore 1 tabletke na czczo Euthyrox 25. Jestem również po zabiegu ginekomastii (marzec 2010). Cwicze regularnie na siłownii, przy wizycie u endokrynologa zapytałem go czy moge brać odżywki, powiedział mi, że nie bo ginekomastia może wrócić, jakoś mi sie w to wierzyć nie chce by odżywki miały związek z ginekomastia, więc wole zapytac czy jest opcja by mi ginekomastia powróciła i czy moge wprowadzić suplementacje ??
Pozdrawiam
Pozdrawiam
Pomogłem? -> zarzuć soga.
Krzysztof Piekarz