We wtorki czwartki i sobotę trenuje w siłowni w piwnicy, standard jeśli chodzi o sprzęt czyli ławka, sztanga, hantle. Zaś w piątek mam wf jako siłkę - więc mam dostęp do większości urządzeń. Rozplanowałem sobie trening:
WTOREK Górne Plecy, Barki, Brzuch
CZWARTEK Nogi, Przedramię
PIĄTEK Klata, Brzuch, Triceps
SOBOTA Biceps, Dolne plecy
*mam problem na razie z kostką, więc co do nóg ograniczę się do ćwiczeń z taśmą
Czy tak ułożony trening partii ciała jest do zaakceptowania?
WTOREK Górne Plecy, Barki, Brzuch
CZWARTEK Nogi, Przedramię
PIĄTEK Klata, Brzuch, Triceps
SOBOTA Biceps, Dolne plecy
*mam problem na razie z kostką, więc co do nóg ograniczę się do ćwiczeń z taśmą
Czy tak ułożony trening partii ciała jest do zaakceptowania?
Krzysztof Piekarz