Witam, w sumie mam stażu 2 lata, w zeszłym roku miałem ze 4 tyg wymuszonej przerwy wyjazdem zagranicznym.
Teraz minął kolejny rok, byłem już niezle zajechany i od zeszłej soboty nie ćwiczę czyli dziś mija 9 dzień.
Wystarczy tego? Jechać już dziś na trening?
(chęci są i pierwsze mono w życiu czeka na spożycie)
Teraz minął kolejny rok, byłem już niezle zajechany i od zeszłej soboty nie ćwiczę czyli dziś mija 9 dzień.
Wystarczy tego? Jechać już dziś na trening?
(chęci są i pierwsze mono w życiu czeka na spożycie)
Krzysztof Piekarz