Witam
Mam do was pytanie,odpowiedzcie mi na nie...A wiec,moje pytanie brzmi czemu kazdy odradza banana na noc?
Moj ostatni posilek wyglada tak:
Twarog
Szklanka Mleka
2 Jajka
Banan
Jem to tak:Twarog mieszam z mlekiem dosypuje sobie troche cukru do smaku no i kroje banana wzucam go do talerza z mlekiem i twarogiem no i mieszam moim zdaniem smakuje to elegancko,ale kazdy odrzuca mi tego banana,czemu ?! ;O
Mam do was pytanie,odpowiedzcie mi na nie...A wiec,moje pytanie brzmi czemu kazdy odradza banana na noc?
Moj ostatni posilek wyglada tak:
Twarog
Szklanka Mleka
2 Jajka
Banan
Jem to tak:Twarog mieszam z mlekiem dosypuje sobie troche cukru do smaku no i kroje banana wzucam go do talerza z mlekiem i twarogiem no i mieszam moim zdaniem smakuje to elegancko,ale kazdy odrzuca mi tego banana,czemu ?! ;O
Krzysztof Piekarz


