SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dexter Jackson Mr. Olympia 2008

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 465451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31633
Do tego sądzącą po aktualnych zdjęciach naprawdę bardzo chce być drugim zawodnikiem w historii, który odzyskał Sandowa. I ma na to realną szansę.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja stwierdziłem tylko fakt z którym nie możecie polemizować, w porównaniach z Kotletem i Colemanem, wygląda na małego łebka. Klasyczny niski ektomorfik dobrze reagujący na sok. To są fakty, to nie duży chłop tylko niski knypek i tyle. Oczywiście szacunek dla osiągnięć i wytrwałości, ta 08 Olympia nawet uczciwie wygrana ale to i tak nie zmienia faktu, że chłopczyk mały z niego.
Małe plecy, bez masywności, zaledwie średnie uda, mało kanciaste dwugłowe, nie symetryczne bicepsy, rewelacyjny brzuch, klata, przyzwoite proporcje i dobra forma chociaż sądzę że stać go na więcej, taki mały nabity szokujący Munzer kończący karierę ponowną wygraną był by idealny.
I nie piszcie durnych tekstów w stylu: ,,ile ty osiągnąłeś", ,,zrób tyle co Dex potem pisz że jest mały" bo osiągnąłem mniej i jasno to mówię ale mam prawo wyrazić swoją opinię. A takie bzdury oznaczają całkowity zakaz krytykowania kogoś przez osoby z mniejszymi osiągnięciami.
A co do Colemana to 0.76 kg na 1 cm, Dexter 0.63 kg na 1 cm- tyle w temacie mimo że rzekomo niskim łatwiej nabić szkielet, Być może ale twardzielom jak Priest a nie pięknisiom jak Dexter i ich płaczącej muzyce do pozowania.hehe
Tylko nie piszcie że Coleman brał więcej bo na żywo szczęka Dextera pokazywała zupełnie co innego.

Zmieniony przez - TOMINATOR w dniu 2010-09-14 08:11:19
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1514

BUILD MUSCLE BURN FAT - Fit For Life II
http://www.sfd.pl/Dimnariel__FitForLife/blog-t644505.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31633
Nie myślałem o tym w ten sposób TOMINATOR. Pamiętaj jednak, że Dexter ma taki "styl". Zdenerwowała mnie wypowiedź mądrali Doriana Yatesa, który wypowiedział się ostatnio, że obecnie w kulturystyce brakuje indywidualności. Na jakim on świecie żyje? Brakuje indywidualności? Przecież mamy Phil Heatha i jego estetyczną sylwetkę, Kai Greena niesamowicie pozującego, jak zawsze potężnie zmasowanego Cutlera, proporcjonalnego Dextera, freakowego Brancha...mam wymieniać dalej? Lubię i cenię Yatesa jako zawodnika, ale wraz z wiekiem chyba demencja go dopada.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2377 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36256
ciekawe stwierdzenie hmm knypek hmm ciekawe czy powtórzył bys to przy nim;)

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Oczywiście knypek w sensie wzrostu, przepraszam ale to takie samo stwierdzenie jak wysoki drągal Lou Ferigno. Stałem przy Dexterze na Olympii 2006 i chwilkę rozmawiałem, pytał się co słychać w Polsce, w sumie wyglądał na spokojnego faceta i bardzo miłego.
Z Dorianem częściowo zgadzam się. Dla mnie w kulturystyce musi byc coś szokującego, albo ekstra rzeźba lub wielkość czy też idealne proporcje, rozwinięta pewna część ciała. Myśle że Dorian miał na myśli że nie ma kompletnego zawodnika na scenie który szokuje.
Można by zaliczyć tutaj bicepsy przodem Heatha bo są genialne ale nie jest to poparte super masą całego ciała jak u Colemana i jego mega udami.O wąskiej niestety klatce nie trzeba już wspominać.

Cutler owszem 2009 było super ale spójrzcie na jego sylwetkę przodem z ramionami rozłożonymi na bok , prezentującymi motyle(taka podstawowa poza oceny sylwetki-nie znam się aż tak szczegółowo)- wygląda bardzo kiepsko, duża talia, mała klatka, krótkie nogi.Jego plecy owszem mają super szerokość ale to nie te szczegóły Wheelera czy Colemana których oczekujemy.
Tak szczerze to najbardziej kompletną sylwetkę ma Dexter Jackson ale jest niski, tyle że jakby to poparł genialną rzeźbą na granicy życia i śmierci to niszczy wszystkich na scenie nawet wagą poniżej 100 kg.
Hm.Można by pisać i pisać.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 131166
z ta slaba klata Cutlera nie przesadzaj, ma wielka
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 39675
I nie piszcie durnych tekstów w stylu: ,,ile ty osiągnąłeś", ,,zrób tyle co Dex potem pisz że jest mały" bo osiągnąłem mniej i jasno to mówię ale mam prawo wyrazić swoją opinię. A takie bzdury oznaczają całkowity zakaz krytykowania kogoś przez osoby z mniejszymi osiągnięciami.

A jeszcze nie tak dawno temu w temacie o Colemanie pisałeś,że jeżeli ktoś chce z Tobą polemizować, to musi osiągnąć to co Ty, czyli rozmawiać z Colemanem, zrobić 48 w bicu na sucho, pracować na dachach w USA, dość sporo tego było, niestety wypowiedz została usunięta. To jednak prawda, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 671 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36449
Tominator dobrze mowi obecnie nikt nie szokuje ..
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
A jeszcze nie tak dawno temu w temacie o Colemanie pisałeś,że jeżeli ktoś chce z Tobą polemizować, to musi osiągnąć to co Ty, czyli rozmawiać z Colemanem, zrobić 48 w bicu na sucho, pracować na dachach w USA, dość sporo tego było, niestety wypowiedz została usunięta. To jednak prawda, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Do predatora:Gratulacje za pamięć:) Była mowa o 50 cm:)he
A tak poważnie to owszem troszkę się rozszalałem wtedy ale nie pisałem, że nie można ze mną polemizować. Jak już to nie pracowałem na dachach a sporo informacji jakie podałem na temat mojej osoby było aby uwiarygodnić i podbudować moje teorie i poziom zainteresowania tym sportem. Informacje podałem, bo co nie którzy chyba wygadywali głupstwa więc się opisałem a to że kogoś to irytuje bo on miał nieco ,,spokojniejsze" życie to nie mój problem. Jeśli źle to zostało odebrane to przepraszam ale nijacy użytkownicy piszący, że ,, mi się podoba ten i ten bo jest fajny" a bluzgający moje wypowiedzi mnie również irytują.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

głuchowski , strzelinski ?? ktoklwiek słyszał ktokolwiek wie !!

Następny temat

Markus Ruhl -Made in Germany

electro
Polecane artykuły