Emerytowany kulturysta Dexter Jackson jest jednym z najbardziej utytułowanych zawodników w historii tego sportu. Wielokrotnie zwracał na siebie uwagę swoją estetyczną sylwetką. Podczas długiej kariery zdobył liczne tytuły, w tym rekordowe 5 zwycięstw na słynnym Arnold Classic (2005, 2006, 2008, 2013, 2015). „The Blade” zdobył także prestiżowy tytuł Mr. Olympia w 2008 roku. Chociaż należy do niskich osób, bo ma tylko 168 cm wzrostu, to nadrabiał swoją niesamowicie dopracowaną sylwetką i charyzmą na scenie. Podstawą sukcesu pięciokrotnego zwycięzcy Arnold Classic jest konsekwencja, która nawet po pięćdziesiątce się nie zmieniła.

Niedawno Jackson zrobił się dość aktywny w mediach społecznościowych i zaprezentował obserwatorom solidną, choć nieco odchudzoną formę na emeryturze. Pomimo wieku 50+ wciąż daje z siebie wszystko podczas ćwiczeń na siłowni. Na Instagramie pokazał swój trening, który dał mu dobrą pompę. Jeśli szukasz motywacji, z pewnością znajdziesz ją na jego profilu. Niewielu sportowców po skończonej karierze jest w stanie utrzymać wysoki poziom aktywności i dobrą kondycję. Dexter na pewno jest osobą, która na emeryturze nie leży na kanapie.

Komentarze (7)
lodzianin1

Fajna sylwetka kiedyś, widać dalej daje rade .

3
lordknaga

cutler tez daje rade i ma tez wiecej tej masy - nie spadl mega i dalej cos tam kreci a na emeryture przeszedl ponad 6 lat temu.

3
lodzianin1

Cutler to jest ogólny ewenement ,ale facet mysli co robi cały czas

1
TomQ-MAG

Dużo ostatnio pojawiło się incydentów sercowo-naczyniowych dlatego wieku kulturystów przemyślało temat czy w tym wieku jeszcze warto... Myślę że bardzo dobry pomysl:)

1
F1.08

Nie miej watpliwosci. Zarowno Dexter jak i Cutler nadal na hormonach ;) tyle pewnie ze mniejsze dawki i bez odwadniania ktore jest szalenie szkodliwe dla serca.

0
Juggernaut

Sok leci dalej wiadomo ale w ich wypadku to jest przepaść w kwestii dawek co było wcześniej ;) heath chyba tez dołączy zaraz do grona emerytowanych :) i dobrze niech chłopy jeszcze trochę pożyją, piłkarz kończy karierę 30 plus a kulturysta ?... tylko piłkarz aż tak się nie katuje:)

2
TomQ-MAG

Nie no to wiadomo że nadal podrasowane trt leci i będzie lecieć do końca :)

1