SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dexter Jackson Mr. Olympia 2008

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 437963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 340 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9295
Jemu chyba chodzilo o nerki ;x

"Ciągły trening w drodze do chwały,Świat jest zbyt duży by być małym!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 691 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23619
Forma Dex'a z skojarzyła mi się z pewnym jegomościem, który opowiadał się, że Dex, Phil i inne dzieci nigdy nie będą takie jak Ron czy Jay bo oni ćwiczą hantelkami a boją się dużych ciężarów, dlatego ciągle wyglądają tak samo. Chciałbym jego wysłuchać co ma do powiedzenia na temat formy Dex'a

Ból przemija, chwała jest wieczna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodziło mi o problemy zdrowotne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1003 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14294
aaa xD

badaj moją forme SYNU
http://www.tinyurl.pl/?GYnVt7V0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 146 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2350
Ta dorzucił parę kilo,w wy macie wagę w oczach.
Ten sam Dex co od lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
J.w. No wlasnie, koles wyglada raczej typowo jak na siebie w okresie masowym, a wy sie podneicacie jakby co najmniej zmutowal w ostatnim czasie. Wiekszej roznicy nie widac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 885 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37033
no wlasnie , od lat zwieksza powoli wage ,a teraz widac to jeszce bardziej, szczegolnie po nogach- ze dowalil masy,ale zawsze musi sie znalezc ktos taki jak wy zeby wszystko zanegowac.byleby na przekor reszcie i kariera zrobiona

Zmieniony przez - Levrone1 w dniu 2010-06-02 21:47:03

Na potęgę Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!!! :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15466
Rybas dobrze zaczął
niektorzy tylko widza pozytywne strony tego: "no teraz do dowalil miesa" "kapitalna forma na zawodach" np jaya na mr.o 09
zeby przygotowac swietna forme na zawody lub w czasie masowania zrobic jak najwiecej dobrego miesa nie wystarczy zelazna dieta,trening regeneracja itd ale wiaze sie takze z zwiekszania dawek(wiadomo czego) i tu jest bardzo duze ryzyko,ze moze sie cos stac.przykladow chyba mamy wystarczajaco(flex,kevin) wiec texty typu dex od lat stoi w miejscu traktowalbym z dystansem.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 440 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24756
Ja tam nie widzę nic szczególnego, on może i dobrze wygląda jak pozuje sam jak staje obok innych to ginie, takie jest moje zdanie i możecie się z nim nie zgadzać. Uważam ,że jest to bardzo proporcjonalny zawodnik i zarzucanie dodatkowych kilo gdzie się da wcale nie ulepsza jego sylwetki wręcz przeciwnie bo zaburza jego proporcje. Możemy się rozwodzić na jego temat aczkolwiek scena pokaże wszystko jak Jay będzie miał przynajmniej podobną formę jak rok temu to pozamiata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
dex ma taką budowe, taką symetrię i plastyczność mięśni że nigdy nie bedzie wyglądał jak kotlet, nawet jak dowali 10kg mięsa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

głuchowski , strzelinski ?? ktoklwiek słyszał ktokolwiek wie !!

Następny temat

Markus Ruhl -Made in Germany

WHEY premium