Szacuny
11
Napisanych postów
4805
Wiek
7 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
35431
Szukam dobrego art. W szczegolnosci mnie interesowaloby to aby w tym artykule byl zamieszczony watek tlumaczacy czy mozna mono mozna stosowac ciagle tzn. ze z dobrze zbilansowana dieta i juz po kilku cyklach daje efekty.
Interesuje mnie link a nie rady świeżaków ze tak bo brałem 5 razy i urosła mi łapa o 20 cm. Dajcie mi tylko linka zobacze i zglosze do usuniecia :)
Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice
Szacuny
11
Napisanych postów
4805
Wiek
7 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
35431
Hmm nie widze tutaj odpowiedzi. Chodzi mi o to ze jak juz przebylem kilka cykli na mono. jablczanie itp itd i jakbym chcial powrocic po przerwie oczywiscie do mono czy to ma sens. Czy mono jest taka swietna substancja ze zawsze da wynik?
Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice
Szacuny
35
Napisanych postów
1983
Wiek
32 lat
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
37461
Tak , mono jest taką substancją.
Klucz do suckesu w cyklu na mono lezy w przerwie.
Kreatyna zadziała ZAWSZE , jeżeli jest przerwa od ostatniego cyklu minimalnej długości przebytego cyklu :)