SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Art o kreatynie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Szukam dobrego art. W szczegolnosci mnie interesowaloby to aby w tym artykule byl zamieszczony watek tlumaczacy czy mozna mono mozna stosowac ciagle tzn. ze z dobrze zbilansowana dieta i juz po kilku cyklach daje efekty.
Interesuje mnie link a nie rady świeżaków ze tak bo brałem 5 razy i urosła mi łapa o 20 cm. Dajcie mi tylko linka zobacze i zglosze do usuniecia :)

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Hmm nie widze tutaj odpowiedzi. Chodzi mi o to ze jak juz przebylem kilka cykli na mono. jablczanie itp itd i jakbym chcial powrocic po przerwie oczywiscie do mono czy to ma sens. Czy mono jest taka swietna substancja ze zawsze da wynik?

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1983 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37461
Tak , mono jest taką substancją.

Klucz do suckesu w cyklu na mono lezy w przerwie.
Kreatyna zadziała ZAWSZE , jeżeli jest przerwa od ostatniego cyklu minimalnej długości przebytego cyklu :)

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
e tam, w badaniach bylo ze miesiac styknie chyba
na forum bodybuilding tez tak biora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
na mnie zawsze dziala, odkad biore z 29 w biku mam 44 wiec dziala.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to dobry zestaw? (SOGI do rozdania :)

Następny temat

Mega Cykl Jesień/Zima

WHEY premium