SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

co zrobić aby zeszła opuchlizna z twarzy

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8817

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11176 Napisanych postów 52127 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Spuchło mi dziąsło. Nie boli. co zrobić aby zeszło szybko.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1190
elo, mi spuchł polik ale to od dziąsła.. Co do dziąsła to podobno płukanie szałwią daje efekt.. :) Sprawdź dokładniej co Ci spuchło, bo ja też myślałem że to dziąsło, a wyszło że polik.. Teraz mam kompres na twarzy wody z octem i wyglądam jak mumia.. Twarz zabandażowana podobno też dobry sposób na opuchlizne to: 1 szklanka wody + 1 łyżka wody utlenionej.. no i płukanie.. Spróbuj z szałwią i okładem z wodą z octem... szałwia w aptece kosztuje coś koło 4zł.. :)
1
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

*****DO KASACJI*****

Następny temat

trądzik

electro
Polecane artykuły